Gamma Piu' BLADE ART AIR

Termin i miejsce: 25 marca 2018 / Targi LOOK & beautyVISION / Międzynarodowe Targi Poznańskie

foto_alex_pezzica.jpgGamma Piu zaprasza na pokaz ambasadorza marki Alexa Pezzica na scenie głównej drugiego dnia targów LOOK beautyVISION.  Stylista pokaże najnowsze trendy fryzjerskie prosto z Włoch przy użyciu suszarki, która tnie włosy.

O marce:

Początki marki Gamma Piu’ sięgają roku 1978, kiedy to w niewielkiej hali produkcyjnej w północnych Włoszech, w regionie Lombardia - uruchomiliśmy pierwszą linię, specjalizującą się w produkcji suszarek do włosów. Obecnie Gamma Piu’ to marka rozpoznawana i pożądana przez stylistów z całego świata. Zatrudniamy ponad 50 pracowników, którzy w dwóch zakładach produkcyjnych o łącznej powierzchni ponad 6000m2 codziennie pracują nad projektowaniem i produkcją najnowocześniejszych sprzętów fryzjerskich. W naszych halach znajdują się linie przystosowane do produkcji wszelkiego rodzaju sprzętów do stylizacji włosów: nie tylko suszarek, ale także prostownic, karbownic, lokówek, dyfuzorów oraz innych specjalistycznych narzędzi niezbędnych w pracy nowoczesnego fryzjera. Dynamika, elastyczność, dbałość o rynek i nieustanna przyjacielska konfrontacja z klientami i ich potrzebami to czynniki, które doprowadziły do naszego sukcesu, elementy niezbędne do rozwoju, który zawsze motywuje nas na przyszłość.

suszarka.jpg

NASZ RZEPIS NA SUKCES TO: JAKOŚĆ, PROFESJONALIZM I PRZYJACIELSKIE RELACJE. CHCEMY, BY NASI PARTNERZY, KLIENCI I PRACOWNICY CZULI SIĘ U NAS JAK W DOMU I BYLI DUMNI Z BYCIA CZĘŚCIĄ RODZINY GAMMA PIU’.

W naszych nowych biurach stworzyliśmy miejsce, które sprzyja kontaktom, interakcjom i przyjacielskiej wymianie doświadczeń. Dobrze wiedzą o tym nasi Klienci,  których zawsze uważnie słuchamy, dając im odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Dostawcy, którzy zawsze mogą liczyć na naszą  maksymalną gotowość i praktyczną współpracę, również to wiedzą. Podobnie jak nasi projektanci, technicy i pracownicy, którzy pracują w przyjaznym środowisku, w którym zasoby ludzkie zawsze były na pierwszym miejscu, z szacunkiem dla każdej osoby, w atmosferze wzajemnej przyjaźni.

JAKOŚĆ TO DLA NAS: SATYSFAKCJA KLIENTA. TO OZNACZA DOŚWIADCZENIE W SŁUCHANIU KLIENTÓW I POMAGANIE IM W PODEJMOWANIU PRZEZ NICH STATEGICZNYCH DECYZJI.

W naszych centrach i salach konferencyjnych powstają najlepsze pomysły, które stają się projektami i produktami. Cały sektor naszych biur sprzedaży jest dedykowany naszym partnerom. Nasi regionalni menedżerowie,  gwarantują najbardziej efektywną współpracę techniczno-handlową również w językach obcych.

JAKOŚĆ TO: CIĄGŁY ROZWÓJ I BADANIA.  ZAWSZE NAJNOWOCZEŚNIEJZE OPROGRAMOWANIE I DOŚWIADCZONY DZIAŁ R & D.

Nasi projektanci i technicy mają przewagę: najnowsze cyfrowe oprzyrządowanie przemysłowe, innowacyjne materiały i systemy do planowania i testowania produktów odpowiadających najwyższym standardom jakości. Wszystko w zgodzie z najbardziej rygorystycznymi normami bezpieczeństwa międzynarodowego.

JAKOŚĆ TO TAKŻE: TROSKA O ŚRODOWISKO

Dla Gamma Più czyste technologie to priorytet, nie tylko w innowacyjnych produktach o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii, ale także w zarządzaniu własnym systemem energetycznym firmy. Nasze panele słoneczne, zapewniają firmie całą moc, której potrzebuje. Zredukowaliśmy emisję dwutlenku węgla o 1 000 kg dziennie! Co roku oszczędzamy drzewa i lasy!


ALEX PEZZICA:

Alex Pezzica, ambasador i dyrektor artystyczny marki Gamma Più, mieszka i pracuje w znanej z pięknych białych marmurów Carrarze (Toskania, Włochy). Jego salon "AlexHairLook" jest absolutnym punktem odniesienia dla wielu kobiet szukających eleganckiego i modnego wyglądu. Klient Alexa nie pozostanie niezauważony! Metamorfoza w kierunku wytwornej kobiecości sprawi, że wyjdzie z salonu z radosnym uśmiechem na twarzy. To jest sekret Alexa: umiejętność słuchania klienta, oferowanie właściwych porad dotyczących stylizacji, a także  profesjonalizm, wysoka jakość obsługi, wybitne umiejętności oraz najwyższej jakości produkty.

WYDARZENIA:

Alex współpracuje Gamma Più od wielu lat, reprezentując markę na najważniejszych włoskich i międzynarodowych scenach, pokazach, ceremoniach i na czerwonym dywanie. Będąc „fryzjerem gwiazd” Alex przygotowuje celebrytów do sesji zdjęciowych, występów, wywiadów i programów telewizyjnych. Przykładem mogą być następujące Eventy,  gdzie Alex będąc członkiem zespołu, tworzył stylizacje, makijaż i fryzury dla wielkich artystów, piosenkarzy, aktorów i celebrytów, zarówno włoskich, jak i międzynarodowych:

 • World Music Awards w Montecarlo
 • Music Awards w Rzymie
 • Festiwal muzyczny w Sanremo w Casa Sanremo
 • 71. Festiwal Filmowy w Wenecji
 • Cosmoprof Bologna

SEMINARIA I POKAZY:

Oprócz tego typu wydarzeń, Alex współpracuje z Gamma Più w organizowaniu seminariów i szkoleń promujących wykorzystanie  produktów Gamma Piu’ do tworzenia nowatorskich stylizacji. Pokazy takie organizujemy u importerów, dystrybutorów i dealerów marki na całym świecie. Innowacyjna twórczość Alexa, adresowana jest do odważnej części publiczności, gdzie fryzjerzy nie boją się eksperymentów i nowości; zaś jego precyzyjność i ogromne doświadczenie idące w parze z profesjonalizmem pozwalają także trafić do przekonań stylistów o preferencjach bardziej tradycyjnych. Seminaria takie organizowaliśmy już m.in. w następujących krajach:

 • Wielka Brytania
 • Hiszpania
 • Portugalia
 • Niemcy
 • Polska
 • Republika Czeska
 • Serbia
 • Ukraina
 • Rosja
 • Dubaj
 • Kanada
 • USA
 • Meksyk
 • Peru

ALEX PEZZICA – CIĄGŁY ROZWÓJ:

Nowe pomysły, nowe techniki, nowe kolory, nowe geometrie, ... jednym słowem: ciągły rozwój i poszukiwanie idealnej formy. To najlepsze podsumowanie opisu Alexa i jego pracy. Jego talent i intensywna wymiana artystyczna z innymi wielkimi kreatorami stylów i mody pozwalają mu zaspokoić jego wielką ciekawość i pobudzić jego kreatywność. To, co czyni go wyjątkowym, to jego zdolność i entuzjazm do przekazywania tej nabywanej latami wiedzy - fryzjerom biorącym udział w jej seminariach. Doskonała techniczna wiedza na temat produktów Gamma Più, umiejętne posługiwanie się nimi oraz dynamiczny, ekstrawertyczny i wielowymiarowy charakter sprawiają, że Alex jest doskonałym ambasadorem Gamma Più.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact