Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

O targach

Podziel się

Na targach kosmetycznych beautyVISION poznasz światowe trendy w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty. Podczas naszych konferencji najlepsi specjaliści z kraju przekażą wiedzę, która pozwoli Ci wprowadzić innowacje do Twojego salonu.

Zapraszamy na wyjątkowe targi beautyVISION, które stanowią okazję do poszerzania wiedzy oraz eksplorowania najnowszych trendów w świecie beauty.

Podczas beautyVISION znajdziesz inspirujące pokazy prezentujące najnowsze trendy w przedłużaniu rzęs, makijażu oraz stylizacji paznokci, a także mistrzostwa Polski w tych dziedzinach. Z ekspozycji targów beautyVISION i LOOK możesz spodziewać się tysięcy nowości, reprezentujących duży wybór marek i obejmujących szeroki zakres tematyczny.

Dodatkową atrakcją są spotkania z Ambasadorami Marek, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z obszaru beauty. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów oraz zdobycia cennych informacji od liderów branży.

 

 

W ramach wydarzeń towarzyszących targom beautyVISION odbędą się fascynujące pokazy gwiazd makijażu i kosmetyki na dwóch scenach, uzupełnione wykładami dedykowanymi branży beauty. Nie zabraknie również Mistrzostw Nails Olympic International, Mistrzostw Polski w Makijażu Profesjonalnym, Kongresu Podologicznego oraz Kongresu Kosmetologicznego.

Dołącz do nas na targach beautyVISION, aby odkryć najnowsze trendy, poznać nowości rynkowe i czerpać inspirację z bogatej oferty wydarzeń towarzyszących. To niepowtarzalna okazja do rozwinięcia swojej wiedzy i umiejętności w obszarze urody.

Równocześnie z targami beautyVISION odbywają się targi fryzjerskie LOOK >>>. Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.

Do zobaczenia!

 

Zobacz jak wyglądały Targi LOOK i beautyVISION w 2023 roku!

Chcesz zostać naszym wystawcą? Skontaktuj się z nami:

Monika Hojan
Monika Hojan
Aleksandra Szczepaniak
Aleksandra Szczepaniak