Targi LOOK i beautyVISION sponsorem CAVALIADA Dressage CUP

- cyklu konkursów Ujeżdżenia, stanowiący kwintesencję piękna sportu jeździeckiego.

Już w sobotę, tj. 01.12.18 rozpoczynamy rywalizację w ramach kolejnej edycji Cavaliada Dressage CUP. Pierwsze eliminacje zapowiadają się bardzo interesująco, na listach startowych zobaczymy 15 zawodników. Zaplanowane są dwa konkursy – oba na poziomie Intermediate I. Pierwszy to kwalifikacyjny program obowiązkowy w sobotę na arenie B. W niedzielę programy dowolne

z muzyką, najlepszą 7 zobaczymy na arenie głównej A, pozostałych zawodników na arenie B.

Tegoroczne eliminacje w Poznaniu to nowa jakość. Pikanterii rywalizacji doda na pewno po raz pierwszy udział zawodników zagranicznych. Nasi rodacy mogą się obawiać jednej z najlepszych litewskich zawodniczek, którą jest Sandra Sysojeva - która regularnie uzyskuje wyniki ponad 70 %.  Jednak polscy zawodnicy których zobaczymy to czołówka zawodników, którzy startują aktualnie na poziomie Intermedia I, między innymi Agnieszka Wiśniewska czy Aleksandra Szulc. To już kolejna edycja ujeżdżeniowych zmagań na CAVALIADZIE, tak więc będziemy mogli również zobaczyć dobrze znane nam twarze. Jedną z nich będzie v-ce liderka zeszłorocznych rozgrywek Ilona Janas, tym razem na koniu Aribba Z.

GWIAZDY CAVALIADA Dressage Cup:

Aleksandra Szulc – pierwsza w historii Cavaliada TOUR zawodniczka, która w swojej karierze zdobyła tytuł Mistrza Polski w ujeżdżeniu (rok 2016). Uczestniczka Mistrzostw Europy Seniorów w roku 2017. Jedna z najbardziej doświadczonych zawodniczek polskiego ujeżdżenia. Cavaliada Poznań to pożegnanie się z poziomem małej rundy, gdyż razem z koniem  BREAKDANCE w roku 2019 rozpoczynają przygotowania do startów na poziomie Grand Prix.

Sandra Sysojeva – aktualna mistrzyni seniorów Litwy w ujeżdżeniu (nieprzerwanie od roku 2011). Wielokrotna uczestniczka zawodów międzynarodowych, w tym roku między innymi zwyciężczyni Intermediate I w trakcie letnich zawodów CDI 3* Sopot 2018.

 

Więcej informacji na: https://cavaliada.pl/

Wstecz

Partnerzy Medialni