Targi beautyVISION – wiedza i trendy dla profesjonalistów

Specjaliści z branży beauty odwiedzili pod koniec marca poznańskie targi kosmetyczne, aby doskonalić swoje umiejętności. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w kongresach, konkursach na poziomie międzynarodowym, pokazach trendów i praktycznych szkoleniach.

„Bądź najlepszy!” – tym hasłem targi beautyVISION zachęcały uczestników do zdobywania nowych umiejętności podczas wydarzenia. A było w czym wybierać! Tegoroczne kongresy zostały poświęcone m.in.podologii, makijażowi permanentnemu czy najistotniejszym zagadnieniom, z którymi na co dzień zmagają się współczesne gabinety kosmetyczne. Z kolei w przestrzeni wykładowej Speakers’ Corner eksperci opowiadali o nowych trendach w kosmetyce kolorowej oraz pielęgnacyjnej. Publiczność mogła posłuchać m.in. o modnych stylizacjach paznokci, zdrowym opalaniu, blend-peelingach chemicznych czy o laminacji rzęs –nowym zabiegu cieszącym się olbrzymim zainteresowaniem klientek.

 

Zjawiskowe prace konkursowiczów

Wydarzeniu towarzyszyły prestiżowe konkursy. O tytuł zwycięzcy rywalizowały setki uczestników. Nails Olympic Show zaczęły się już dzień przed targami ze względu na liczbę konkurencji. W tym roku pojawiło się wiele inspirujących tematów, np. w zdobieniu płaskim – TITANIC miłość i tragedia, Tip Box Mix Media – „Houston, mamy problem” czy Nail Art 3D – Harry Potter. Konkurencje przyciągnęły olbrzymią widownię. Nikt nie mógł przejść obojętnie obok małych dzieł sztuki.Sporo nowości pojawiło się z kolei w konkursie Lash&Brow Championship. Organizatorzy utworzyli po raz pierwszy w Polsce Mistrzostwa w Liftingu / Laminowaniu Rzęs.Blisko 30 foteli kosmetycznych a na nich modelki gotowe do permanentnej zmiany – tak wyglądała strefa Międzynarodowych Mistrzostw pmu. Kosmetyczki wyspecjalizowane w tej dziedzinie wizażu walczyły o złoto koncentrując się na idealnej kresce na ustach, powiekach i brwiach. Podczas beautyVISION odbyły się również Mistrzostwa Polski MASTER OF BEAUTY w Makijażu Profesjonalnym. Wizażyści mogli sprawdzić swoje umiejętności w dwóch konkurencjach: makijażu profesjonalnym, gdzie najbardziej liczy się precyzja oraz w makijażu kreatywnym, w którym Jury liczy na nieszablonowe podejście. Mistrzostwa są jednym z obowiązkowych elementów programu każdego uczestnika targów. Profesjonaliści podpatrują tam technikę, a amatorzy kosmetyki poszukują w pracach inspiracji na własny image.

Tysiące nowości od topowych marek

Tegoroczne targi zostały zorganizowane w pięciu pawilonach Targów Poznańskich. Wystawcy zostali zlokalizowani w halach tematycznych. Dzięki temu tysiące nowości można było zobaczyć w halach kosmetycznych (pawilony nr 6 i 8) dwóch pawilonach fryzjerskich (7 i 7A) oraz w pawilonie z Sceną Główną (8A), gdzie wystąpił m.in. balet wystylizowany we fluorescencyjny bodypainting W efekcie targi LOOK i beautyVISION miały imponującą powierzchnię 23 298 m kw. i jak zapowiadają organizatorzy jest miejsce na rozwój wydarzenia w nowej lokalizacji na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wystawcy doskonale przygotowali się do przyjęcia klientów targów, zapewniając im liczne atrakcje w postaci pokazów stylizacji, testów produktów, konkursów a także spotkań z ambasadorami marek takimi jak np. Osi Ugonoh (Nails Company) czy Agnieszka Woźniak-Starak (Semilac).

Targi dla ambitnych

Targi LOOK i beautyVISION odwiedziło ponad 18 260 specjalistów z całej Polski. Jak sami uczestnicy piszą w mediach społecznościowych, głównym powodem ich odwiedzin jest chęć samorozwoju. Targi beautyVISION są dla nich oknem na świat trendów; imprezą, na której spotkają inspirujących ludzi i zdobywają nową wiedzę. Przyjeżdżają tam zarówno profesjonalne kosmetyczki, jak i osoby, które dopiero zastanawiają się nad podjęciem nauki w szkole kosmetycznej. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich w trakcie beautyVISION zawsze panuje życzliwa atmosfera współpracy, wszyscy chętnie dzielą się wiedzą i są otwarci na nowe pomysły. Poznańskie targi kosmetyczne dla wielu stają się kuźnią talentów – uczą odwagi, wiary w swoje możliwości i zachęcają do ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy.Kolejne wydarzenie już 6 i 7 kwietnia 2019 roku!

 

Zapraszamy do odwiedzenia fanpage @Targi LOOK i beautyVISION oraz na INSTAGRAMALOOKbeautyVISION.

 

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact