Międzypokoleniowy pokaz piękna, zdrowia i urody z udziałem osób w wieku senioralnym i młodzieży

Szczegóły >>

Termin i miejsce: 25 marca 2018 / Scena Główna paw.8A / Targi LOOK & beautyVISION / Międzynarodowe Targi Poznańskie

Na scenie głównej w roli modelek i modeli wystąpią seniorzy wraz z dziećmi i młodzieżą. Tym niezwykłym sposobem, udowodnimy, że dbałość o swój wygląd i kondycję fizyczną są ważne dla każdego człowieka. Niezależnie od wieku! Pokażemy, że i  po 60-tym roku życia można czuć się i wyglądać pięknie. A co najważniejsze nigdy nie jest za późno aby spełniać  swoje marzenia!

Przy współudziale  wybitnych fryzjerów z marki  Kaaral – Mistrzów Świata we fryzjerstwie - Martą Robak i Błażejem Adamusem, a także doskonałych wizażystów z Akademii Wizażystyki  Maestro- Mistrza Świata Olafa Tabaczyńskiego zaprezentowany zostanie pierwszy na Międzynarodowych Targach Poznańskich międzypokoleniowy pokaz piękna, zdrowia i urody.

Gwiazdy wystąpią w ubraniach firmy Decathlon Polska i Quiosque. W choreografii Bartłomieja Raźnikiewicza – tancerza i choreografa z Drama Dance Theater. Gościnnie zatańczy para najstarszych tangero w Polsce z Fundacji Wspierającej Kulturę Tanga Argentyńskiego ”Salida’’- Halina i Józef Szulc. Pokaz poprowadzi Maciej Narożny z Radia Eska wraz z Mają Stępień – pomysłodawczynią projektu „Piękno bez granic Poznań 2018” i założycielką Fundacji "Nigdy nie jest za późno".

Na stoisku Fundacji  zostaną pokazane wyjątkowe zdjęcia z pierwszych w Polsce warsztatów stylu i rozwoju osobistego dla seniorów pt. ,,Piękni i zadbani w każdym wieku‘’ wykonane przez światowej sławy fotografkę Kat Piwecką. Będziemy też malować i  udzielać bezpłatnych porad z zakresu makijażu i stylizacji osobom w wieku 55 plus.

Mamy nadzieję, że dzięki projektowi „Piękno bez granic Poznań 2018” misja Fundacji jaką jest przełamywanie barier i stereotypów, stanie się bliższa każdemu, bowiem to my kreujemy rzeczywistość i tylko od nas zależy w jakim świecie będziemy żyć.

 

Organizator:

Fundacja "Nigdy nie jest za późno"

oraz  Partnerzy:

  • Kaaral Polska – profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i trychologiczne, doradztwo i szkolenia,
  • Akademia Wizażystyki Maestro Olafa Tabaczyńskiego,
  • Decathlon Polska,
  • Quiosque,
  • Gmina Tarnowo Podgórne,
  • OSiR Dance Studio,
  • UTW Tarnowo Podgórne
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact