Eksplozja barw na Targach beautyVISION i LOOK 2017

Inspirująca kreatywność, najnowsza wiedza i emocje, na które czekamy przez cały rok – Forum Kosmetyki beautyVISION i Forum Fryzjerstwa LOOK startują 22 kwietnia!

Poznańskie wydarzenie to doskonała okazja do spotkania gwiazd fryzjerstwa i kosmetologii, poznania nowych produktów, zabiegów oraz gorących trendów, które będą obowiązywać w 2017 roku. Co edycję targi odwiedza 15 tysięcy profesjonalistów z całej Polski.

Na LOOK oraz beautyVISION branża czeka cały rok. Bogaty program wydarzeń pomaga w zdobywaniu wiedzy i szlifowaniu umiejętności. Codziennie na scenie mistrzowie fryzjerstwa będą pokazywać stylizacje, które zaskoczą publiczność. Ważnym elementem targów są też kongresy i konkursy o skali ogólnopolskiej lub międzynarodowej. Jury odkryje młode talenty we fryzjerstwie (słynny konkurs KREATOR i Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego), w barberingu, przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, zdobieniu paznokci, makijażu profesjonalnym czy przedłużaniu rzęs.

W strefie wiedzy będzie można wysłuchać ekspertów podczas Kongresu Kosmetologicznego i Podologicznego, wykładów w Speakers’ Corner COLOR & WHITE czy Ogólnopolskiej Konferencji dla Nauczycieli Zawodów Fryzjer i Technik Usług Fryzjerskich.

 

Bądź na bieżąco i polub nasz  >>fanpage.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact