Województwo lubuskie

grafika_glowna_plebiscytu.jpggazetalubuska-logo.png

MISTRZOWIE URODY poszukiwani! Zgłoś swoich kandydatów

Organizator konkursu: wydawnictwo Polska Press / Gazeta Lubuska

Masz ulubioną kosmetyczkę, fryzjera, masażystę i polecasz go każdemu ze znajomych? A może odwiedzasz regularnie fantastyczne studio urody, SPA czy studio fitness? Odwdzięcz się im za cudowną obsługę i już dziś zgłoś do akcji MISTRZOWIE URODY 2018. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody! Już po raz drugi z okazji targów kosmetyczno-fryzjerskich Look & beautyVision klienci wybiorą MISTRZÓW URODY w województwie lubuskim - najlepszych fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci, masażystów, instruktorów fitness, dietetyków oraz najlepsze salony fryzjerskie, studia urody, studia fitness i SPA. Już dziś zgłoś swoich kandydatów!

KLIKNIJ>> i zgłoś kandydata

Laureaci plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas targów LOOK & beautyVision - największych w Polsce targów branży kosmetyczno-fryzjerskiej.

Nagrody dla Mistrzów

Już po raz drugi targom towarzyszy wielki plebiscyt MISTRZOWIE URODY, w którym głosami klientów wybierani są najlepsi fryzjerzy i kosmetyczki, salony fryzjerskie i studia urody oraz stylistki paznokci w województwie. W tym roku dodatkowo klienci będą głosować także na instruktorów i studia fitness, masażystów i dietetyków. Wybiorą także najlepsze SPA w naszym regionie. Podobnie jak w ubiegłym roku, wręczenie nagród będzie jednym z ważnych punktów programu targów LOOK & beautyVISION.

Etapy głosowania w poszczególnych kategoriach
W tym roku plebiscyt w kategoriach Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Salon Fryzjerski Roku oraz Studio Urody Roku zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. Najpierw osobno w siedmiu grupach powiatów połączonych ze sobą w następujący sposób: Gorzów Wlkp. i powiat gorzowski, powiat słubicki i sulęciński, powiat strzelecko-drezdenecki i powiat międzyrzecki, Zielona Góra i powiat zielonogórski, powiat świebodziński i krośnieński, nowosolski i wschowski oraz powiat żarski i żagański. Laureaci pierwszego i drugiego miejsca w każdej z czterech kategorii otrzymają nagrody i awans do drugiego etapu głosowania, który wyłoni najlepszych w całym Lubuskiem! To im zostaną przyznane tytuły Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku, Salonu Fryzjerskiego Roku oraz Studia Urody Roku. Czekają cenne nagrody!

POZNAJ NAGRODY >>

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE KONKURSU >>

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact