Województwo łódzkie

grafika_glowna_plebiscytu.jpg

dzienniklodzki.pngGłosami klientów zostaną wybrani MISTRZOWIE URODY w województwie łódzkim - najlepsi fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci, salony fryzjerskie i studia urody. Nagrody czekają także na dietetyków, masażystów i instruktorów fitness.

Zgłoś swoich kandydatów do prestiżowych tytułów.

Plebiscyt MISTRZOWIE URODY 2018 prowadzony w województwie łódzkim przez "Dziennik Łódzki", "Express Ilustrowany" i serwis www.naszemiasto.pl spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Codziennie klienci zgłaszają mnóstwo kandydatów z całego województwa. Ze względu na liczbę zgłoszeń oraz prośby dotyczące przedłużenia okresu przyjmowania nominacji głosowanie rozpocznie się w piątek, 23 lutego.

KLIKNIJ>> i zgłoś kandydata

KLIKNIJ>> i zobacz jak klienci zgłaszają kandydatów w komentarzach na Facebooku

W plebiscycie MISTRZOWIE URODY osobno w Łodzi i wszystkich powiatach województwa łódzkiego zostaną przyznane tytułu Fryzjer Roku, Kosmetyczna Roku i Stylistka Paznokci Roku. Klienci wybiorą także Salony Fryzjerskie Roku i Studia Urody Roku. Wszyscy laureaci w tych kategoriach zostaną nagrodzeni na szczeblu powiatowym. Kandydaci, którzy zdobędą najwięcej głosów biorąc pod uwagę wszystkie rankingi prowadzone osobno w Łodzi i powiatach zdobędą dodatkowe, cenne nagrody (czytaj o nich poniżej). Niezależnie od głosowania w Łodzi i powiatach laureaci zostaną wybrani także w wojewódzkich kategoriach plebiscytu.

Głosami Czytelników zostaną przyznane tytuły Masażysta Roku, Dietetyk Roku, Instruktor Fitness Roku oraz Studio Fitness i SPA Roku. Wydawnictwo doceni także coraz popularniejsze Gabinety Stomatologii Kosmetycznej. Głosowanie we wszystkich kategoriach - rozpocznie się w piątek, 23 lutego i potrwa do wtorku, 20 marca. Nagrody zostaną wręczone na targach LOOK & beautyVISION! Laureaci plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody na Scenie Głównej.

Na wszystkich zwycięzców plebiscytu z każdego powiatu i województwa oraz dla uczestników, którzy zajmą miejsca 2-3 w kategoriach wojewódzkich czeka dodatkowa nagroda - prezentacja w specjalnym dodatku do całego nakładu "Dziennika Łódzkiego" i "Expressu Ilustrowanego". Publikacja z pewnością będzie doskonałym przewodnikiem po usługach z branży URODA w województwie łódzkim. Jego wydanie będzie zapowiadane w gazetach i w Internecie.

Czekają cenne nagrody!

KLIKNIJ, aby poznać szczegóły >>

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact