Organizator:

Mistrzostwa Nails Olympic International

Podziel się

Zapraszamy na kolejną edycję Europejskich Mistrzostw w zdobieniu paznokci, które odbędą się 14-16 kwietnia 2023 r., a profesjonaliści ze światowego rynku beauty zmierzą się w kilkunastu konkurencjach.

Mistrzostwa Nails Olympic International

Mistrzostwa Nails Olympic International to największy, profesjonalny konkurs stylizacji paznokci w Europie. W tym roku podczas Targów beautyVISION czeka nas kolejna edycja tego wydarzenia. W dniach 14-16 kwietnia profesjonaliści z całego świata zmierzą się w kilkunastu konkurencjach zdobienia paznokci.

Mistrzostwa charakteryzują się profesjonalizmem, różnorodnością i niepowtarzalną atmosferą. Konkurs zawsze odbywa się w trakcie Targów beautyVISION. Na dwóch polach konkursowych rozgrywa się kilkanaście konkurencji Pink&White oraz Nail Art.

 

Zasady Ogólne

DYWIZJE NAIL ART:

  • Dywizja 1 Nail Art - osoby, które nigdy nie startowały w jakichkolwiek mistrzostwach w konkurencjach nail art o randze wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej oraz osoby, które startowały i nie zajęły miejsca I,II lub III.
  • Dywizja 2 Nail Art - osoby, któreDywizja 1 Nail Ar startowały w mistrzostwach konkurencjach nail art o randze wojewódzkiej, krajowej lub międzynarodowej  i zajęły miejsce I, II lub III.
  • Dywizja 3 Nail Art - osoby, które startowały w mistrzostwach konkurencjach nail art o randze wojewódzkjej, krajowej lub międzynarodowej  i zajęły pięc razy I miejsce.

DYWIZJE PINK&WHITE:

  • Dywizja 1 Pink & White - osoby, które nigdy nie startowały w jakichkolwiek mistrzostwach w konkurencjach pink&white o randze wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej oraz osoby, które startowały i nie zajęły miejsca I,II lub III.
  • Dywizja 2 Pink & White - osoby, któreDywizja 1 Nail Ar startowały w mistrzostwach konkurencjach pink&white o randze wojewódzkiej, krajowej lub międzynarodowej  i zajęły miejsce I, II lub III.
  • Dywizja 3 Pink & White - osoby, które startowały w mistrzostwach konkurencjach pink&white o randze wojewódzkjej, krajowej lub międzynarodowej  i zajęły pięc razy I miejsce.

Tematy konkurencji:

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń oraz prac zaocznych upływa z dniem 31.03.2023 r.

PEŁNY HARMONOGRAM 2023 >> www.nailsolympicshow.pl/harmonogram-2023

REGULAMINY 2023 >> www.nailsolympicshow.pl/regulaminy-2023

REJESTRACJA >> www.nailsolympicshow.pl

 

 

Organizatorzy

KONTAKT:

Danka Błotna - tel. +48 693 888 128
Joanna Nawrocka - tel. +48 601 344 977

E-mail: nailsolympic@gmail.com