Pokazy w SPEAKER'S CORNER

Program edycji 2018


11.00-11.25

Zdobienie Rings Art z Bubble Liquid oraz wzmocnienie naturalnej płytki paznokcia za pomocą systemu AcryGel
Prowadząca: Natalia Larina
Organizator: Słowianka Nail

11.30-12.00

Paznokcie tytanowe Revel Nail
Prowadząca: Kamila Walendowska
Organizator: Revel Nail

12.00-12.30

irlandzki_sen-002.jpgLuksusowy rytuał SPA "Irlandzki sen" z organicznych, ręcznie wyławianych wodorostów Laminaria Digitata.
Prowadząca: Małgorzata Majcher
Organizator: Seaweex® - natural beauty from the sea
Natural Anti - Aging & Face Lifting. Najbardziej innowacyjny, nieinwazyjny, naturalny zabieg liftingująco - pielęgnacyjny na świecie!

12.30-13.00

Najnowsze TRENDY w stylizacji paznokci WIOSNA 2018
Prowadzące:
Dorota Splitt – Manager Akademii Semilac. Od kilkunastu lat związana z branżą beauty. Na co dzień zarządza Akademią Semilac w Poznaniu organizując pracę Instruktorów i Stylistów Semilac z wyjątkową dbałością o wysoki standard obsługi, najwyższą jakość oraz rozwój współpracowników.

Magdalena Wyrwa Instruktor Akademii Semilac w Poznaniu. Ponad 10-cio letnie doświadczenie w stylizacji paznokci. Absolwentka szkoły wyższej i dyplomowany kosmetolog. Specjalistka w dziedzinie lakierów hybrydowych oraz żeli.
Organizator: Nesperta

13.00-13.30

sunfx.jpgPiękne i zdrowe opalanie natryskowe
Prowadząca: Małgorzata Majcher
Organizator: SunFX® Polska
SunFX to ekskluzywne, profesjonalne urządzenia i produkty do opalania natryskowego prosto ze słonecznej Australii! Metodę opalania natryskowego SunFX wyróżnia zastosowanie organicznych preparatów najnowszej generacji posiadających Eco Certyfikat, które nie zawierają alkoholu, szkodliwych substancji, dlatego opalać się mogą nawet kobiety w ciąży, osoby z bielactwem i alergicy.

13.30-13.55

PLATINUM PEEL & CURE – laserowe blend-peelingi chemiczne i odbudowa komórkowa

platinum_peel.jpgProwadząca: Marta Pyrzewska
Organizator: CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics
Ekskluzywna linia PLATYNOWA łączy działanie PDT FOTODYNAMICZNYCH BLEND-PEELINGÓW CHEMICZNYCH z zaawansowaną DERMOKURACJĄ ODBUDOWUJĄCĄ. Siła PLATINUM PEEL & CURE to fuzja wybranych kwasów, nano-platyny, Sodium DNA i neuropeptydu o działaniu jadu anemonu morskiego. Autorskie peelingi chemiczne, opracowane przez ekspertów CHANTARELLE, wykorzystują nowoczesną terapię fotodynamiczną laserami LLLT. To nowa generacja zabiegów z kwasami dla skutecznego odmładzania, także skóry problematycznej i wrażliwej. Laureat prestiżowych nagród: Najlepszy Produkt Roku w konkursie BEAUTY AWARD 2017, INNOWACJA LNE 2017, MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2017

14.00-14.25

Innowacyjny manicure hybrydowy LART - pokaz manicure pod skórki i przedłużanie za pomocą Infinity System
Prowadzące:
Natalia Czyrny  – Manager marketingu i PR-u V&K Cosmetic
Justyna Dunat – Ekspert, stylistka i szkoleniowiec V&K Cosmetic
Organizator: V&K COSMETIC
Lart to lakiery hybrydowe, które powstały z myślą o profesjonalistach, poszukujących innowacyjnych, trwałych i bezpiecznych rozwiązań do manicure.

14.30-14.55

SNS Manicure tytanowy, Tytanowy french manicure – krok po kroku
Prowadząca: Justyna Dunat – Ekspert, stylistka i szkoleniowiec V&K Cosmetic
Organizator: V&K COSMETIC
Perfekcyjny French Manicure wykonany za pomocą pudrów tytanowych oraz specjalistycznej wanienki – pokaz.

15.00-15.25

NEONAIL


niedziela / Międzynarodowe Targi Poznańskie / pawilon 8

11.30-12.00

Lifting Spray alternatywą dla medycyny estetycznej. Dlaczego warto go mieć w swoim gabinecie?

Prowadząca: Iwona Ściślicka, Dyrektor firmy Yvene Cosmetics

Organizator: Yvene Cosmetics

12.00-12.30

irlandzki_sen-002.jpgLuksusowy rytuał SPA "Irlandzki sen" z organicznych, ręcznie wyławianych wodorostów Laminaria Digitata.
Prowadząca: Małgorzata Majcher
Organizator: Seaweex® - natural beauty from the sea. Natural Anti - Aging & Face Lifting. Najbardziej innowacyjny, nieinwazyjny, naturalny zabieg liftingująco - pielęgnacyjny na świecie!

 

12.30-13.00

Najnowsze TRENDY w stylizacji paznokci WIOSNA 2018

Prowadzące:
- Dorota Splitt – Manager Akademii Semilac. Od kilkunastu lat związana z branżą beauty. Na co dzień zarządza Akademią Semilac w Poznaniu organizując pracę Instruktorów i Stylistów Semilac z wyjątkową dbałością o wysoki standard obsługi, najwyższą jakość oraz rozwój współpracowników.


- Agnieszka Ściepura - Wykwalifikowana trenerka oraz absolwentka niezliczonej ilości szkoleń i kursów. Merytoryczny fundament Akademii Semilac. Specjalizuje się w wyszukanych zdobieniach: one stroke, optical, szkic, kompozycje kwiatowe.
Organizator: Nesperta

 

13.00-13.30

sunfx.jpgPiękne i zdrowe opalanie natryskowe
Prowadząca: Małgorzata Majcher
Organizator: SunFX® Polska
SunFX to ekskluzywne, profesjonalne urządzenia i produkty do opalania natryskowego prosto ze słonecznej Australii! Metodę opalania natryskowego SunFX wyróżnia zastosowanie organicznych preparatów najnowszej generacji posiadających Eco Certyfikat, które nie zawierają alkoholu, szkodliwych substancji, dlatego opalać się mogą nawet kobiety w ciąży, osoby z bielactwem i alergicy.

13.30-13.55

Firmy branży urody, a obowiązkowa ochrona danych osobowych
Firmy z branży urody będą narażone na potencjalnie duże kary związane z niedotrzymaniem obostrzeń związanych z ochroną danych osobowych. Zmiany nabiorą mocy z dniem 25 maja 2018. Aby ustrzec się przed potencjalnymi nieprzyjemnościami oraz karami związanymi z niedostosowaniem placówek lub salonów do obowiązujących zasad, zapraszamy na szkolenie gdzie praktycznie przedstawimy jak przygotować się na zmiany.
Prowadząca: Justyna Chomicz - ukończyła kierunek Prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz kierunek Finanse i rachunkowość na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od kilku lat jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Wielokrotnie prowadziła szkolenia (w tym szkolenia RODO i Ochrony danych osobowych) oraz konferencje  dla przedsiębiorców. Ma bogate doświadczenie w zakresie opiniowania i sporządzania umów oraz dokumentacji związanej z przetwarzaniem danych osobowych. Doradza ponadto klientom w procesach przetwarzania danych osobowych.
Organizatorzy: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Summ-it sp. z o.o.

14.00-14.25

NEONAIL

14.30-15.45

Lash Lifting, Botox i Laminacja Rzęs
Prowadząca: Joanna Siruga
Organizator: Elleebana Polska

 [ Wstecz ]
Partnerzy Medialni