Organizator:

Co, gdzie, kiedy?

Podziel się

III edycja Kongresu Podologicznego online, podczas którego specjaliści w branży podologicznej podzielą się wiedzą na temat postępowania z ranami w podologii.


17 października, od godz. 10.00

z wielką przyjemnością zapraszamy na wydarzenie Kongres Podologiczny online, III edycja, podczas którego eksperci podzielą się praktyczną i merytoryczną wiedzą w temacie postępowania z ranami w podologii.

 

Podczas transmisji na żywo

będzie można zobaczyć najważniejsze wydarzenie branży podologicznej z udziałem ekspertów, którzy podzielą się profesjonalną wiedzą i odpowiedzą na pytania między innymi związane z terapią powikłań retronychii z wykorzystaniem nowoczesnych wyrobów medycznych, rolą obuwia specjalistycznego we wspomaganiu procesu leczenie oraz zabezpieczenia stóp przed wystąpieniem owrzodzeń i ran oraz terapią ran przewlekłych. Te oraz inne tematy zostaną poruszone podczas III edycji Kongresu Podologicznego online. 

Jak można wykupić dostęp do transmisji?

To proste!

  1. Wejdź na stronę https://tobilet.pl/kongres-podologiczny-2021.html kliknij „KUP BILET” (tu jeszcze nie wybierasz rodzaju biletu).
  2. Zostaniesz przekierowana/y na stronę transmisji https://kongrespodologiczny.pl/, (możesz też od razu wejść na stronę transmisji); na dole strony są dwie plansze transmisji (takie jak na grafice poniżej).
  3. Wybierz odpowiednią transmisję: standardowa cena dostępu - 200 PLN, ale dla prenumeratorów PODOLOGII cena specjalna - 150 PLN, kliknij odpowiedni przycisk " KUP" (zaznaczone strzałkami na grafice poniżej).
  4. Wypełnij pola formularza, kliknij "Zapłać za pomocą PayU",️ dokonaj płatności; potwierdzenie zakupu otrzymasz mailem.
  5. Jeśli potrzebujesz fakturę napisz nam o tym na adres: beautyVISION

 

Jak oglądnąć transmisję….

  1. W dniu kongresu (lub w ciągu kolejnych 10 dni) wejdź na stronę https://kongrespodologiczny.pl/,
  2. Kliknij przycisk „OGLĄDAJ” na transmisji z ceną Twojego biletu,
  3. Wpisz podany przy zakupie adres e-mail i hasło
  4. … i oglądaj