Organizator:

Ostatnia szansa na udział w Kongresie Podologicznym online!

Podziel się

Przedłużamy możliwość zakupu dostępu do transmisji do 14 października.

4 października wydawnictwo ITERUM oraz GrupaMTP miało przyjemność zorganizować wyjątkową edycję Kongresu Podologicznego online. Podczas wydarzenia eksperci i lekarze podzielili się swoją specjalistyczną wiedzą z uczestnikami. Z uwagi na duże zainteresowanie Kongresem Podologicznym przedłużamy możliwość zakupu dostępu do transmisji do 14 października!

Kup bilet!

Kongres Podologiczny Program:

Wartość nauki w zawodzie podologa w XXI wieku 
Prelegentka - Dr n. społ. kosmetolog Sława Połoczańska-Godek - dydaktyk i twórca programów kształcenia na kierunku kosmetologia. Właścicielka Specjalistycznego Gabinetu Neuromasażu i Estetyki twarzy dla dzieci i dorosłych w  Poznaniu. Specjalizuje się w neuromasażu, terapii czaszkowo-krzyżowej i kosmetologii bioestetycznej. W latach 2003 -2020r. związana jest zawodowo z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w  Poznaniu. Obecnie pełni funkcję Prorektora ds. wydziałowych, Wydział Studiów Edukacyjnych  Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu.

 

Miejscowe zaopatrzenie nowoczesnymi opatrunkami w ZSC oraz rola edukacji pacjenta i jego rodziny
Prelegentka - Maria Jarmuszczak - dyplomowana pielęgniarka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, właścicielka gabinetu podologicznego. Doświadczenie i wiedzę dotyczące ZSC zdobywała w poradni stopy cukrzycowej przy Katedrze Kliniki Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Poznaniu. Stosuje holistyczne podejście do pacjenta, współpracuje z poradnią stopy cukrzycowej i Kliniką Angiodiabetica w Poznaniu.

 

Zastosowanie technologii FREMS w leczeniu zaburzeń nerwowo-naczyniowych w ZSC - w oparciu o prowadzone badania i publikacje
Prelegentka - Izabela Magda Rosłoniec, dyplomowany technik fizjoterapii. Podolog, właścicielka gabinetu ortotyki indywidualnej FOOTCOMFORT w Gdańsku, specjalizującego się w wykonywaniu wkładek indywidualnych i ortez z materiałów termoformowalnych. Certyfikowana specjalistka francuskiej firmy Sidas.

 

Dezynfekuję, nie ryzykuję!
Prelegentka - Magdalena Dubińska-Rejent, absolwentka biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, diagnosta laboratoryjny z kilkunastoletnim doświadczeniem w laboratorium mikrobiologicznym, konsultant ds. higieny w firmie Ecolab. Aktualną wiedzę mikrobiologiczną wykorzystuje pomagając placówkom ochrony zdrowia we wdrożeniu procedur higienicznych.

 

Leczenie zespołu pękających pięt
Prelegentka - mgr Dagmara Pauter - Absolwentka kosmetologii i pedagogiki, kosmetolog i podolog w Instytucie Kosmetycznym MAXIMA w Poznaniu, szkoleniowiec PPP ZDROWE NOGI oraz marki GEHWOL.

 

Trudne decyzje i wybory w praktyce podologicznej
Prelegentka - mgr Sara Nowicka - kosmetolog, specjalista podolog. Doświadczenie związane z zagadnieniami dotyczącymi zsc zdobyła w poradni stopy cukrzycowej przy Katedrze i Klinice Diabetologii i Chorób Wewnętrzych w Poznaniu, wkładowca WSZUiE w Poznaniu na kierunku podologia, organizuje szkolenia z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego i zabiegów podologicznych, prowadzi gabinety podologiczne we Włocławku i w Poznaniu.

 

Wirusowe. Terapia podologiczna u dzieci
Prelegntka - mgr Anna Stachecka - wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia, specjalności Podologia, właściciel Gabinetu Podologicznego Podosana w Poznaniu, Szkoleniowiec Akademii Podologicznej Allpresan Polska

 

System segregacji medycznej pacjentów z ZSC - miejsce lekarza i podologa w procesie terapeutycznym, wskazówki praktyczne
Prelegent: dr n. med. Adam Węgrzynowski - Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorych na cukrzycę z zaburzeniami ukrwienia kończyn. Zajmuje się również takimi chorobami żył, jak żylaki kończyn dolnych czy zakrzepica żył głębokich kończyn dolnych.
Specjalistyczną praktykę lekarską łączy z działalnością dydaktyczną. Od wielu lat prowadzi wykłady z dziedziny diabetologii i problemów zespołu stopy cukrzycowej dla lekarzy, pielęgniarek i kosmetologów.

 

Kup bilet!

Koszt uczestnictwa: 99,00 zł

Koszt uczestnictwa dla Prenumeratorów czasopisma Podologia - kwartalnik dla specjalistów -25%! *

*W celu uzyskania kodu rabatowego prosimy o kontakt na iterum@post.pl

Uczestnicy Kongresu mogą obejrzeć transmisję jednokrotnie, maksymalnie do 14 października! Każdy uczestnik Kongresu Podologicznego online otrzyma certyfikat, który zostanie wysłany na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail w formie pdf do wydruku (w ciągu pięciu dni roboczych od zakończenia Kongresu).

Organizatorzy wydarzenia: Wydawnictwo Iterum - pielęgnacja i kosmetyka, Grupa MTP.