Organizator:

Partnerzy medialni

Podziel się

Serdecznie dziękujemy za objęcie Patronatem oraz wsparcie i promocję
Beauty Marketing Conference

PARTNERZY MEDIALNI

ESTETICA POLSKA

Kwartalnik dla stylistów, fryzjerów i barberów. Prezentuje kolekcje fryzjerskie, trendy w modzie i designie. Inspiruje, przedstawia kierunki rozwoju branży fryzjerskiej. Promuje polskich stylistów, produkty fryzjerskie, relacjonuje wydarzenia branżowe. Buduje i wspiera rozwój rynku profesjonalnych usług fryzjerskich poprzez edukację, inspirację, propagowanie wysokich standardów pracy. Obecny na światowych rynkach od 70 lat, na polskim rynku od 13 lat.

art of BEAUTY

Kwartalnik obecny na polskim rynku od 2009 roku. Adresowany do właścicieli i pracowników salonów kosmetycznych, spa i medycyny estetycznej. Prezentuje holistyczne podejście do pielęgnacji urody, inspiruje do podnoszenia jakości życia, dobrego samopoczucia i pięknego, zdrowego wyglądu. Promuje współdziałanie pomiędzy specjalistami różnych dziedzin – lekarzy, psychologów, kosmetyczek, dietetyków. Główne bloki tematyczne: kosmetyka, medycyna estetyczna, holistyka, zdrowie, trychologia, aparatura, anti-aging, zarządzanie.

Hair Trendy

Hair Trendy to Bogato ilustrowany kwartalnik dla fryzjerów, obecny na rynku od 2004 roku. Wyznacza najnowsze tendencje i światowe trendy opracowane przez największych stylistów fryzjerstwa oraz firmy kosmetyczne. Zamieszcza innowacyjne techniki strzyżeń, koloryzacji i pielęgnacji włosów, nowatorskie stylizacje, zaskakujące metamorfozy. Publikuje informacje o najnowszych produktach, pojawiających się na rynku fryzjersko kosmetycznym. Przedstawia relacje z wydarzeń krajowych i zagranicznych. Proponuje nowoczesną formę kontaktów z czytelnikami i słuchaczami poprzez internetowe Radio Pasja, dla salonów fryzjerskich bez opłat dla Zaiks, Stoart, Zpav. Nadaje swój program na 6 kanałach.

Radio Pasja

Radio Pasja zaistniało we wrześniu 2013r. jako radio niezależne od OZZ (Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi). Prezenterzy stacji, prowadząc przez 6 lat programy informacyjne i muzyczne pozyskali wierną grupę słuchaczy. Nazwa naszego radia oraz ramówka to tematy bliskie ludziom z pasją. Na antenie codzienny przegląd prasy, ciekawostki i programy autorskie. Do wszystkich dzieł muzycznych, jakie emitujemy posiadamy wszelkie prawa na wykorzystywanie i udostępnianie utworów. Program radiowy jest emitowany 24 godziny na dobę, na 6 kanałach muzycznych w jednej opłacie i skierowany jest do wszystkich rodzajów działalności gospodarczej, usług i handlu.

Barber Expert Magazine

Barber Expert Magazine to jedyne na polskim rynku specjalistyczne czasopismo w całości poświęcone tematyce barberskiej. Pięknie wydane, bogato ilustrowane czasopismo kierowane jest zarówno do profesjonalnych fryzjerów męskich, jak i klientów odwiedzających barber shopy. Każdy numer wypełnia ponad 100 stron wysokiej jakości artykułów, poruszających najbardziej aktualne tematy związane m.in. z prowadzeniem biznesu, zarządzaniem, obsługą klienta, promocją marki, czy technikami strzyżeń i stylizacji włosów. Znajdziecie tu także wywiady, inspirujące kolekcje fryzjerskie, recenzje sprzętów, nowości kosmetyczne i propozycje aranżacji wnętrz męskich zakładów fryzjerskich. Więcej informacji na https://www.barber-magazine.pl/o-czasopismie

PODOLOGIA

PODOLOGIA - Kwartalnik Dla Specjalistów - niezależne pismo branży podologicznej w Polsce! Współpracujemy ze znakomitymi i cenionymi specjalistami w dziedzinie podologii, flebologii, chirurgii, ortopedii, fizjoterapii, kosmetologii. Grono autorów czasopisma Podologia wspierają wybitni wykładowcy cenionych uczelni: Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Wraz z naszym partnerem Polskim Towarzystwem Podologiczno - Podiatrycznym prowadzimy na naszych łamach akcję informacyjno-edukacyjną mającą na celu dostarczanie czytelnikom wiadomości dotyczących bieżącej sytuacji branży podologicznej w Polsce. Współorganizator KONGRESU PODOLOGICZNEGO podczas targów beautyVISION i online. Najbliższy kongres online już 11 kwietnia 2021r .

Fale Loki Koki

Fale Loki Koki – Czasopismo Kreatywnego Fryzjera Wydawany od ponad 20 lat bezpłatny magazyn dla salonów fryzjerskich. Co kwartał dostarcza Czytelnikom nie tylko informacji o nowościach produktowych i sprzętowych, ważnych wydarzeniach branżowych czy szkoleniach, ale także inspiracji do pracy, prezentując fryzjerskie trendy oraz tendencje w modzie i makijażu. www.magazyn.falelokikoki.pl

Kosmetologia Estetyczna

Dwumiesięcznik Kosmetologia Estetyczna jest obecny na rynku prasy od 2012 roku. Dzięki starannie dobieranej tematyce, szerokiemu gronu ekspertów oraz specjalistów, którzy z nami współpracują staliśmy się liderem prasy branżowej. Czytelnicy naszego czasopisma to przede wszystkim właściciele, personel oraz klienci gabinetów kosmetycznych, salonów urody oraz gabinetów medycyny estetycznej. Kosmetologię Estetyczną wybierają i cenią praktycy oraz eksperci z różnych dziedzin w branży beauty. Na naszych łamach poruszamy tematy z dziedziny: kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, podologii, trychologii, dietetyki, makijażu permanentnego, chemii, onkokosmetologii, sprzętu i urządzeń do wyposażenia gabinetów, prowadzenia i utrzymania biznesu: nowe technologie, social media, prawo pracy.

NAJWSPANIALSZA.PL

Portal z muzyką zwolnioną z opłat od ponad 20 lat w branży beauty i hair! Wybór muzyki z naszej oferty, to ponad 300 godz. w e-plikach mp3. Odtwarzanie muzyki w salonie z naszej kolekcji, to przede wszystkim inwestycja w swoją firmę, ponieważ nasza muzyka jest całkowicie niezależna od Organizacji Zbiorowego Zarządzania (OZZ) prawami autorskimi i pokrewnymi. Ochrona prawna, to LICENCJA bezterminowa do zakupionego tła muzycznego. SŁOŃCA BEZ KOŃCA! https://www.najwspanialsza.pl/

Sukces po poznańsku

Sukces po poznańsku został jednym z patronów Beauty Marketing Conference! - Jesteśmy zawsze blisko ludzi, tam, gdzie dzieje się coś ważnego, dlatego nie mogło nas zabraknąć wśród patronów Beauty Marketing Conference – mówi Joanna Małecka, redaktor naczelna magazynu „Sukces po poznańsku”. Naszymi odbiorcami są między innymi przedstawicielki i przedstawiciele gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej, salonów spa, zawodowi pr’owcy i znawcy marketingu, czyli te osoby, do których dedykowana jest konferencja. W naszym magazynie dodatkowo przeznaczamy wiele miejsca na tematy poświęcone zdrowiu i urodzie oraz podnoszeniu kompetencji. Pomagamy w rozwoju biznesu i podpowiadamy, z jakich narzędzi korzystać, by odnieść zawodowy sukces, a program Beauty Marketing Conference jest bogaty w praktyczne i merytoryczne wykłady, tematycznie skrojone na miarę potrzeb pięknej branży. W my tymczasem polecamy najnowsze wydanie Sukcesu po poznańsku: https://bit.ly/3bXjEYF

Fryzjerzy.com – profesjonalna strona fryzjerstwa

Fryzjerzy.com jest jednym z największych serwisów branży fryzjerskiej. Misją portalu jest propagowanie profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich oraz szybkie i rzetelne informowanie o nowościach na rynku fryzjerskim. Serwis wpisuje się w rosnące zapotrzebowanie na wiedzę specjalistyczną z zakresu fryzjerstwa. Daje możliwość bezpośredniego dotarcia do źródeł informacji z branży, ale również pozwala na wymianę poglądów pomiędzy internautami zainteresowanymi tematyką fryzjerską.

Kurier Fryzjerski

Kurier Fryzjerski to innowacyjne, profesjonalne czasopismo poświęcone branży fryzjerskiej. Ten ekskluzywny magazyn powstał na potrzebę stylistów, chcących czerpać natchnienie i inspirację z jednego, sprawdzonego źródła. Bogato ilustrowane, pięknie wydane czasopismo będzie niewątpliwie ozdobą każdego atelier fryzjerskiego. Tworzymy produkt prestiżowy, współpracując z uznanymi ekspertami i najlepszymi praktykami. Ciągły rozwój i chęć doskonalenia naszych produktów sprawiają, że cieszymy się ogromnym zaufaniem w branży. Na rynku beauty funkcjonujemy od ponad dziesięciu lat, a nasze portfolio wciąż poszerza się o nowe projekty (m.in. magazyny: Barber Expert Magazine oraz Vademecum Nowoczesnego Fryzjera, a także event Hair Vision & Learn).