Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

Laureaci konkursu o Złoty Medal Grupy MTP 2023

Podziel się

Trzy produkty zostały nagrodzone w edycji konkursu o Złoty Medal Grupy MTP podczas Targów LOOK i beautyVISION 2023. Nagrody zostaną wręczone pierwszego dnia targów, 15 kwietnia, podczas uroczystej gali wręczenia nagród na scenie w Alei Lipowej. Zachęcamy do zapoznania się z nagrodzonymi produktami.

LAUREACI KONKURSU O ZŁOTY MEDAL GRUPY MTP

EXPERT LASHES Szampon w piance do mycia twarzy i rzęs

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA Sp. z o.o. - zgłaszający i producent

Produkt EXPERT LASHES Szampon w piance do mycia twarzy i rzęs wprowadzony został na rynek 1.09.2020 roku i od razu został liderem wśród produktów do pielęgnacji rzęs. To bezzapachowy produkt, który ma delikatną i lekką konsystencję dzięki czemu nie podrażnia i może być stosowany nawet do najbardziej delikatnej skóry. Przeznaczony jest zarówno do demakijażu całej twarzy jak i zmywania mocnego makijażu oczu. Produkt został wprowadzony jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów i konsumentów, którzy regularnie wykonują zabiegi przedłużania rzęs. Wyróżnia się idealną konsystencją, składem INCI i pielęgnującą formułą. W porównaniu do innych produktów wyróżnia się brakiem mocno obciążających składników i przystępną ceną. Wysoką jakość produktu potwierdzają zdobyte liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Produkt od lat jest naszym bestsellerem i jednym z najlepiej sprzedających się kosmetyków Farmona Professional.

 

Linia BABILON - zabiegi Babilon Inteligent i Babilon Laminex

M&W DYSTRYBUCJA Waldemar Gemski - zgłaszający, SHEis BEAUTY INTERNATIONAL SRL - producent

Babilon to kompletna linia poświęcona pielęgnacji włosów łącząca oczyszczanie, opiekę, stylizację i odbudowę.
Zabieg Babilon Inteligent to cztery uzupełniające się sekwencyjne produkty zaprojektowane w celu odbudowy włosów w jak najkrótszym czasie. Włosy są odbudowywane w procesie adaptacji, składniki działają od wewnątrz, włosy stają się mocne, ustrukturyzowane, wypielęgnowane i lśniące. Zabieg Babilon Laminex to kuracja laminująca zapewniająca błyszczące, lśniące, bardziej energiczne i zdrowo wyglądające włosy. Jest to delikatny proces, który tworzy bardzo cienką powłokę zewnętrzną, nadającą włosom mięsistość, połysk i objętość. Włosy są wyraźnie grubsze i pełniejsze już po pierwszym zastosowaniu.

 

SQT Biomicroneedling - Zestaw Rewitalizujący SQT

BEAUTY Barbara Lutnik - zgłaszający, Hunan Sunshine Biotech Co. - producent

Produkty w zestawie są wydajne i łatwe w użyciu, procedura zabiegowa jest bezpieczna i przejrzysta. Wsparcie marketingowe i promocja gabinetów certyfikowanych. Możliwość promocji zabiegów w mediach. Efekty zabiegowe widoczne bezpośrednio po zabiegu. Głęboka rewitalizacja skóry, poprawa jest struktury, eliminacja przebarwień i niedoskonałości, zmarszczek. Długotrwałe efekty. Szybsza regeneracja skóry oraz lepsza przyswajalność składników odżywczych. Zabieg uwielbiany przez pacjentów dzięki widocznej poprawie skóry.

WYBÓR KONSUMENTÓW