Organizator:

Co, gdzie, kiedy?

Podziel się

Zapraszamy na spotkanie miłośników piękna podczas targów kosmetycznych beautyVISION, które odbędą się już 7 i 8 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie 5. Pełen pakiet porad, wiedzy i inspiracji dostępnych na wyciągnięcie ręki w wyjątkowy weekend w branży beauty. Kluczowe trendy, pełen pakiet eksperckich wskazówek, flagowe marki, nowości produktowe i atrakcyjny program wydarzeń zapewnią wyjątkowy, majowy weekend.

7 - 8 maja 2022

Godziny otwarcia: 

7.05 (sobota): 10.00 - 18.00
8.05 (niedziela) 10.00 - 18.00

Dwa dni wypełnione merytoryczną wiedzą podczas profesjonalnych warsztatów, pokazami ekspertów, inspiracjami, innowacyjnymi zabiegami i produktami topowych marek. Już w maju, Poznań zamieni się w królestwo kosmetyczek, manicurzystek, podologów i innych specjalistów w branży beauty.

Podczas Forum kosmetyki beautyVISION, wystawcy zaprezentują profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne, nowoczesny sprzęt do zabiegów, preparaty do zdobienia i pielęgnacji paznokci i inne produkty do makijażu, a także wyposażenie salonów kosmetycznych.
Targi kosmetyczne beautyVISION, to prestiżowe wydarzenie dedykowane ekspertom branży kosmetycznej, ale osoby spoza branży również znajdą tu mnóstwo pomysłów oraz tysiące profesjonalnych produktów.

W programie znajdą się: Mistrzostwa Nails Olympic International, Mistrzostwa Polski - Master of Beauty w kategorii Makijaż profesjonalny, pokazy zabiegów, seminaria i wykłady. W ramach Kongresu Salon Kosmetyczny XXI wieku i Kongresu Podologicznego zapraszamy na wykłady prowadzone przez ekspertów.

Równocześnie z targami baeutyVISION odbywa się Forum fryzjerstwa LOOK. Na ekspozycji obu wydarzeń pojawią się nowości!

Do zwiedzania obu imprez upoważnia jeden bilet wstępu.