Organizator:

Co, gdzie, kiedy - zapraszamy na wiosnę 2022

Podziel się

Zapraszamy na Targi beautyVISION wiosną 2022 - o konkretnym terminie będziemy Państwa informować.

 

Organizując Targi LOOK & beautyVISION, Grupa MTP od lat tworzy wydarzenie w oparciu o kluczowe trendy, potrzeby i wskazówki branży beauty. Dlatego po dogłębnej analizie rynku, mając na uwadze opinie partnerów biznesowych oraz branżowych autorytetów, z którymi pozostajemy w nieustannym kontakcie, pragniemy zaprosić na Targi LOOK & beautyVISION, które odbędą się wiosną 2022 roku. 

 

 

Dwa dni wypełnione merytoryczną wiedzą podczas profesjonalnych wykładów, pokazami ekspertów, inspiracjami, światowymi trendami i topowymi markami. Już niedługo Poznań zamieni się w królestwo kosmetyczek, stylistek paznokci, podologów, fryzjerów, barberów i innych specjalistów branży beauty.

Podczas targów beautyVISION, branża kosmetyczna znajdzie tu profesjonalne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, najnowsze preparaty do zabiegów kosmetycznych oraz innowacyjny sprzęt i wyposażenie salonów beauty. W ofercie widnieje także najbardziej popularna wśród kobiet kategoria kosmetyków kolorowych oraz produktów do stylizacji i zdobienia paznokci.

Natomiast eksperci pracujący w branży fryzjerskiej w ofercie targów LOOK znajdą nie tylko preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów. W ofercie pojawi się także: wyposażenie salonów fryzjerskich, szczotki do włosów, nożyczki, suszarki oraz inne niezbędne produkty potrzebne w pracy stylisty fryzur. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Natalia Fercz