Organizator:

Konkurs o Złoty Medal

Podziel się

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 10.09.2021!

ZŁOTY MEDAL - REKOMENDACJA EKSPERTÓW

Zapraszamy wystawców targów Look Forum Fryzjerstwa do udziału w konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty na kilka tygodni przed targami, co pozwoli na wcześniejsze promowanie zwycięskich produktów. Kampania promocyjna przewidziana jest przed, w trakcie i po zakończeniu targów.

Informacje o nagrodzonych produktach pojawią się w:

  • prasie branżowej i na stronach portali, które podjęły współpracę medialna z targami Look oraz beauty Vision,
  • na stronach Międzynarodowych Targów Poznańskich (strona główna MTP, strona targów Look, strona targów beauty Vision i strona www.zlotymedal.mtp.pl),
  • w materiałach prasowych wysyłanych do mediów branżowych,
  • w materiałach prasowych wysyłanych przez Centrum Prasowe MTP do mediów ogólnopolskich i lokalnych,
  • w informatorze dla zwiedzających.

Gwarantem jakości nagrodzonych produktów jest renomowane jury, w skład którego wchodzą  wybitni specjaliści związani z branżami fryzjerską.

Laureat Złotego Medalu otrzyma Pakiet Medalisty – komplet materiałów , których będzie mógł użyć w swojej kampanii promocyjnej: statuetkę Złotego Medalu, logotyp wraz z księgą znaku i szablonem reklamy prasowej, stand A4 promujący nagrodę oraz zdjęcia z wręczenia nagród.

Informacje o produktach nagrodzonych Złotym Medalem prezentowane będą w Strefie Mistrzów – specjalnym stoisku zlokalizowanym w centrum ekspozycji targowej. Tam zwiedzający będą mogli oddawać głosy na nagrodzone produkty. Głosować będzie można również na stronie internetowej Złotego Medalu. Produkt nagrodzony na targach Look, który otrzyma największą liczbę głosów zwiedzających i internautów, zdobędzie prestiżowy tytuł „ZŁOTY MEDAL MTP – WYBÓR KONSUMENTÓW”. Podsumowanie wyników głosowania i rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi miesiąc po zakończeniu targów.

REGULAMIN DO POBRANIA TUTAJ.

Organizacja Konkursu o Złoty Medal MTP

Agnieszka Polacka