Blog Beauty Day

blog-beauty-day.jpg

Zapraszamy na VI Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów kosmetycznych i fryzjerskich podczas Targów beautyVISION i LOOK 2019.

Program spotkania - 6 kwietnia 2019

  • przywitanie uczestników;
  • poczęstunek i czas na zapoznanie się uczestników;
  • wspólne zwiedzanie ekspozycji;
  • wręczenie paczek z upominkami od sponsorów spotkania.
Wśród upominków:
thumbnail_adrion_polska.png

Adrion Trade Polska to nowoczesna firma, która zajmuje się importem i dystrybucją profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Szczególną uwagę przykłada do jakości oferowanych produktów. Współpracuje z włoskimi producentami, którzy oferują wysoko zaawansowane technologicznie produkty oraz szkolenia na najwyższym światowym poziomie za granicą i w nowo otwartym ośrodku szkoleniowym w Warszawie.

Od firmy:

BE PURE Organic Hair

Nowe produkty do pielęgnacji włosów z organicznymi wyciągami z roślin.

Be Pure Organic Hair to SPA dla włosów -  delikatne  produkty, które  głęboko oczyszczają, odżywiają  i  odbudowują  oraz chronią strukturę włosa. Staranny dobór naturalnych składników sprawia, że kosmetyki BE PURE nie podrażniają skóry i zapewniają ekscytujące doświadczenie przy każdym użyciu. Nie zawierają soli ani siarczanów jak również parabenów, silikonów ani mineralnych olei.

W skład serii wchodzą produkty do włosów suchych, zniszczonych, rozjaśnianych, delikatnych, wypadających jak również produkty oczyszczające skórę i włosy oraz  łagodzące podrażnienia.

projekt_bez_tytulu-19.png
Funky Colour

Zespół HAIR COLOR, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i obecnym trendom w koloryzacji włosów, stworzył specjalnie dla Ciebie szaloną paletę FUNKY COLOR do stosowania w domu, a także w Salonach Fryzjerskich. Paleta kolorów FUNKY COLOR spełni oczekiwania każdej kategorii wiekowej, od osób odważnych, pragnących wyróżniać się mocnymi jaskrawymi odcieniami włosów, do osób, które pragną delikatnie zmienić swój wygląd pastelami lub pasemkami.

Kosmetologia Estetyczna

Na naszych łamach poruszamy tematy: Kosmetologia, chemia, dermatologia, medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, aparatura kosmetyczna i medyczna, medycyna, finanse, informatyzacja, edukacja, prawo, EKOkosmetyka, dietetyka.

W 2015 roku dwumiesięcznik został oceniony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i otrzymał 4 punkty naukowe. Jest również punktowany w Index Copernicus (71,71 pkt). Artykuły naukowe i popularnonaukowe są recenzowane.

Fryzdom

INSIGHT SKIN to wysokiej jakości linia kosmetyków do pielęgnacji skóry, posiadająca certyfikat ICEA ECO BIO i opierająca się na ich założeniach.

Cała linia powstała z potrzeby zagwarantowania skuteczności i autentyczności z zachowaniem szacunku do człowieka i natury.
Odżywcze, naturalne i łagodne preparaty, przeznaczone są do codziennej pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry. Certyfikacja oraz przeprowadzone testy gwarantują, że produkty są bezpieczne i dobrze tolerowane przez skórę, dzięki obecności organicznych olejów i wyciągów mają właściwości uelastyczniające oraz nawilżające.

Nasze formuły zawierają wysoki procent przyjaznych dla skóry i dla środowiska surowców o niskim wpływie na środowisko.


Mediheal

MEDIHEAL wykorzystuje wysokorozwinięte technologie i najlepsze na świecie składniki czynne, by tworzyć innowacyjne, profesjonalne maski w płachcie do pielęgnacji twarzy. Nad formulacjami pracują wybitni koreańscy lekarze dermatolodzy oraz kosmetolodzy.

Nasze maski są bezpieczne, przebadane dermatologicznie, nie uczulają, nie są testowane na zwierzętach. Do ich produkcji wykorzystujemy naturalne, bezpieczne dla skóry składniki, które zamykamy w profesjonalnych opakowaniach.

untitled_design-2.png


[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni