Województwo wielkopolskie 2019

grafika_glowna_plebiscytu.jpg

MISTRZOWIE URODY poszukiwani! Zgłoś swoich kandydatów

Organizator konkursu: wydawnictwo Polska Press / Głos Wielkopolski


2000px_glos_wielkopolski_svg_1516615999.Już po raz trzeci wybieramy Mistrzów Urody w Wielkopolsce – najlepszych fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci, a także trenerów personalnych, dietetyków i masażystów oraz najlepsze salony fryzjerskie i studia urody. W tym roku pragniemy docenić także profesjonalistów w kategoriach Linergistka Roku, Makeup Artist i Barber Roku.

Zeszłoroczna edycja akcji była rekordowa pod wieloma względami. W akcji wystartowały licznie osoby i firmy z całej Wielkopolski. Mamy nadzieję, że w tym roku nominowanych będzie jeszcze więcej! Nominacje można zgłaszać w takich kategoriach: Fryzjer Kosmetyczka Stylistka Paznokci Salon fryzjerski Studio urody Trener personalny Dietetyk Studio Fitness Makeup Artist Linergistka Barber Masażysta

MISTRZOWIE URODY - WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW AKCJI

Ten plebiscyt ma ogromną siłę promocyjną, która co roku rośnie w związku z coraz większą obecnością akcji na Facebooku – mówi Marcin Fuszpaniak, wiceprezes i dyrektor marketingu „Głosu Wielkopolskiego”. – Liczy się nie tylko zwycięstwo, ale nawet sam udział w plebiscycie, bo to doskonała promocja. Liderów rankingów prezentujemy w naszych tytułach prasowych, w internecie i na Facebooku. Wszystkie te publikacje mają bardzo duży zasięg i na pewno warto wykorzystać tę znakomitą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności oraz oferowanych usług.

Laureaci plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w sobotę 6 kwietnia na prestiżowych targach kosmetyczno-fryzjerskich Look & beautyVision – największych w Polsce targach branży kosmetyczno-fryzjerskiej organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni