Województwo lubuskie 2019

grafika_glowna_plebiscytu.jpggazetalubuska-logo.png

MISTRZOWIE URODY poszukiwani! Zgłoś swoich kandydatów

Organizator konkursu: wydawnictwo Polska Press / Gazeta Lubuska

Już po raz trzeci wybierzemy Mistrzów Urody w województwie lubuskim - najlepszych fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci, linergistki, trenerów fitness, masażystów, dietetyków, a także salony fryzjerskie i studia urody. Laureaci plebiscytu odbiorą statuetki i nagrody na gali Mistrzów Urody.

Głosowanie w etapie powiatowym w kategoriach: Fryzjer, Kosmetyczka, Stylistka paznokci, Salon Fryzjerski i Studio Urody kończy się 19 marca o godz. 22!

Głosowanie w kategoriach wojewódzkich trwa do 29 marca.

Poznaj stylistów, którzy biorą udał w konkursie!

Laureaci plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas targów LOOK & beautyVision - największych w Polsce targów branży kosmetyczno-fryzjerskiej.

Nagrody dla Mistrzów

Już po raz drugi targom towarzyszy wielki plebiscyt MISTRZOWIE URODY, w którym głosami klientów wybierani są najlepsi fryzjerzy i kosmetyczki, salony fryzjerskie i studia urody oraz stylistki paznokci w województwie. W tym roku dodatkowo klienci będą głosować także na instruktorów i studia fitness, masażystów i dietetyków. Wybiorą także najlepsze SPA w naszym regionie. Podobnie jak w ubiegłym roku, wręczenie nagród będzie jednym z ważnych punktów programu targów LOOK & beautyVISION.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni