Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

Znamy laureatów konkursu o Złoty Medal Grupy MTP na Targach LOOK i beautyVISION 2023

Podziel się

Trzy produkty zostały nagrodzone w edycji konkursu o Złoty Medal Grupy MTP podczas Targów LOOK i beautyVISION 2023. Nagrody zostaną wręczone pierwszego dnia targów, 15 kwietnia, podczas uroczystej gali wręczenia nagród na scenie w Alei Lipowej. Zachęcamy do zapoznania się z nagrodzonymi produktami.

Targi kosmetyczne beautyVISION i targi fryzjerskie LOOK to wyjątkowe wydarzenia skierowanie głównie do profesjonalistów działających w branży beauty, a także idealne miejsce na promocję swojego salonu i budowanie relacji z klientami. Kolejne edycje wydarzenia to mnóstwo nowości produktowych i usługowych mających zastosowanie w branży beauty.

Najlepsze z nich co roku mogą ubiegać się o Złoty Medal Grupy MTP - nagrodę przyznawaną produktom innowacyjnym, o najwyższej jakości, przygotowanym z myślą o potrzebach konsumentów, nawet tych najbardziej wymagających.

Sąd konkursowy, który obradował w tym roku, podjął decyzję o przyznaniu tego wyróżnienia 3 produktom z branży beauty. Nagrodzone produkty będzie można zobaczyć na ekspozycji Targów LOOK i beautyVISION, która dla zwiedzających będzie dostępna w dniach 15-16 kwietnia br.

LAUREACI KONKURSU O ZŁOTY MEDAL GRUPY MTP 2023

EXPERT LASHES Szampon w piance do mycia twarzy i rzęs

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA Sp. z o.o. - zgłaszający i producent

Produkt EXPERT LASHES Szampon w piance do mycia twarzy i rzęs wprowadzony został na rynek 1.09.2020 roku i od razu został liderem wśród produktów do pielęgnacji rzęs. To bezzapachowy produkt, który ma delikatną i lekką konsystencję dzięki czemu nie podrażnia i może być stosowany nawet do najbardziej delikatnej skóry. Przeznaczony jest zarówno do demakijażu całej twarzy jak i zmywania mocnego makijażu oczu. Produkt został wprowadzony jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów i konsumentów, którzy regularnie wykonują zabiegi przedłużania rzęs. Wyróżnia się idealną konsystencją, składem INCI i pielęgnującą formułą. W porównaniu do innych produktów wyróżnia się brakiem mocno obciążających składników i przystępną ceną. Wysoką jakość produktu potwierdzają zdobyte liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Produkt od lat jest naszym bestsellerem i jednym z najlepiej sprzedających się kosmetyków Farmona Professional.

 

Linia BABILON - zabiegi Babilon Inteligent i Babilon Laminex

M&W DYSTRYBUCJA Waldemar Gemski - zgłaszający, SHEis BEAUTY INTERNATIONAL SRL - producent

Babilon to kompletna linia poświęcona pielęgnacji włosów łącząca oczyszczanie, opiekę, stylizację i odbudowę.
Zabieg Babilon Inteligent to cztery uzupełniające się sekwencyjne produkty zaprojektowane w celu odbudowy włosów w jak najkrótszym czasie. Włosy są odbudowywane w procesie adaptacji, składniki działają od wewnątrz, włosy stają się mocne, ustrukturyzowane, wypielęgnowane i lśniące. Zabieg Babilon Laminex to kuracja laminująca zapewniająca błyszczące, lśniące, bardziej energiczne i zdrowo wyglądające włosy. Jest to delikatny proces, który tworzy bardzo cienką powłokę zewnętrzną, nadającą włosom mięsistość, połysk i objętość. Włosy są wyraźnie grubsze i pełniejsze już po pierwszym zastosowaniu.

 

SQT Biomicroneedling - Zestaw Rewitalizujący SQT

BEAUTY Barbara Lutnik - zgłaszający, Hunan Sunshine Biotech Co. - producent

Produkty w zestawie są wydajne i łatwe w użyciu, procedura zabiegowa jest bezpieczna i przejrzysta. Wsparcie marketingowe i promocja gabinetów certyfikowanych. Możliwość promocji zabiegów w mediach. Efekty zabiegowe widoczne bezpośrednio po zabiegu. Głęboka rewitalizacja skóry, poprawa jest struktury, eliminacja przebarwień i niedoskonałości, zmarszczek. Długotrwałe efekty. Szybsza regeneracja skóry oraz lepsza przyswajalność składników odżywczych. Zabieg uwielbiany przez pacjentów dzięki widocznej poprawie skóry.

ZAGŁOSUJ NA ZŁOTY MEDAL WYBÓR KONSUMENTÓW!

Głosowanie trwa do 12 kwietnia do godziny 23:59, a ogłoszenie wyników odbędzie się pierwszego dnia targów, 15 kwietnia, podczas uroczystej gali.

WYBÓR KONSUMENTÓW