Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

Znamy datę Targów LOOK i beautyVISION 2024!

Podziel się

Ogłaszamy datę kolejnej edycji Targów LOOK i beautyVISION! Spotkamy się w Poznaniu w dniach 2-3 marca 2024! Prezentujemy także nowy motyw przewodni oraz nowe logotypy dla oby wtydarzeń

Duże zmiany dla Targów LOOK i beautyVISION 2024! W przyszłym roku spotkamy się już w marcu, a dokładnie w dniach 2-3 marca 2024 r. Cieszymy się, że w nową edycją możemy wejść z nowym odświeżonym motywem przewodnim, a także nowymi logotypami dla obu wydarzeń.

Jakie plany na edycję 2024?

Na targi fryzjerskie LOOK i targi kosmetyczne beautyVISION 2024 zaprosimy jeszcze więcej polskich i zagranicznych marek, które zaprezentują trendy we fryzjerstwie, barberingu, make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty!

Podczas organizowanych w trakcie wydarzenia konferencji najlepsi specjaliści z kraju i zagranicy przekażą wiedzę, która pozwoli profesjonalnym zwiedzającym wprowadzać innowacje do swojego salonu czy gabinetu.

Wydarzenia towarzyszące edycji 2024:

- 3 sceny z pokazami gwiazd dla branży fryzjerskiej i kosmetycznej

- KREATOR - Konkurs Sztuki Fryzjerskiej

- Mistrzostwa Polski MASTER OF BEAUTY: Fryzjerstwo, Barbering, Makijaż Profesjonalny, Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów, Stylizacja, Modelowanie i Koloryzacja Brwi

- Mistrzostwa Nails Olympic International

- Kongres Kosmetologiczny

- Kongres Podologiczny

- Konferencja dla nauczycieli fryzjerstwa

- Strefa METAMORFOZY

- Strefa EKO.

Do zobaczenia w dniach 2-3 marca 2024 roku!