🔥KUP BILET🔥 Wiosenna promocja 👉 przeceniamy bilety!  

Organizator:

ZMIANA TERMINU TARGÓW

Podziel się

Zapoznaj się z najnowszą informacją o terminie targów beautyVISION!

Z uwagi na wynikającą z ograniczeń kondycję branży kosmetycznej i fryzjerskiej oraz obowiązujący w tym segmencie zakaz świadczenia usług w związku z epidemią koronawirusa, zdecydowaliśmy, że Targi LOOK i BeautyVISION nie odbędą się w czerwcowym terminie. W drodze konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc ich obecną sytuację biznesową, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów beautyVISION na termin 12-13 września 2020 r. Postanowił także o organizacji jubileuszowej 20. edycji targów LOOK w przyszłym roku w terminie 24-25 kwietnia 2021r.

Z uwagi na specyfikę branż, a przede wszystkim w związku z różnicami w celach, jakie podczas naszych targów realizują firmy fryzjerskie i kosmetyczne, a także ze względu na wydarzenia towarzyszące, Forum Kosmetyki beautyVISION odbędzie się wyjątkowo w terminie wrześniowym. Natomiast Forum Fryzjerstwa LOOK odbędzie się wiosną przyszłego roku.

Wierzymy, że rozwiązania, które Państwu proponujemy, okażą się najkorzystniejsze, zarówno dla branży fryzjerskiej, jak i kosmetycznej i mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się w nowych terminach wydarzeń na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzeń we wrześniu 2020 r. lub w kwietniu 2021 r. Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu, prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 15 czerwca 2020 r.

Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 15 maja 2020 r. Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: „Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.” Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Zespół organizacyjny targów LOOK i beautyVISION