Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

VICTORIA VYNN na targach beautyVISION 2023!

Podziel się

Firma VICTORIA VYNN zaprasza na swoje stoisko podczas targów beautyVISION, które odbędą się w dniach 15-16 kwietnia. Na stoisku będą prezentowane ich najnowsze produkty do pielęgnacji i stylizacji paznokci.

Firma VICTORIA VYNN zaprasza na targi beautyVISION w dniach 15-16 kwietnia 2023 roku, gdzie dostępna będzie specjalna oferta na produkty. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z szerokim asortymentem produktów, w tym m.in. z żelami, lakierami hybrydowymi, akcesoriami i narzędziami do stylizacji paznokci. Nie przegap tej okazji i odwiedź stoisko VICTORIA VYNN, aby poznać najnowsze trendy w dziedzinie stylizacji paznokci.

Przygotuj się na nadchodzący sezon manicure!


Tylko podczas targów beautyVISION w dniach 15-16.04.2023r. - wybrane produkty do stylizacji i budowy paznokci marki VICTORIA VYNN - kupisz w wiosennej promocji 2+1 Gratis!

  • 2 x Pure Color + 1 Pure Color gratis
  • 2 x Gel Polish Color + 1 Gel Polish Color gratis
  • 2 x Mega Base 8ml + Mega Base 8 ml gratis
  • 2 x Boots Base 8 ml + Boost Base 8 ml gratis
  • 2 x Boost Base 15 ml + Boost Base 15 ml gratis
  • 2 x 5 Oils Comlex 30 ml + 5 Oils Comlex 30 ml
  • 2 x Gel Polish Top 8 ml + Gel Polish Top  8 ml gratis  

 

BUILD GEL w pojemności 200ml - samopoziomujący, elastyczny żel do budowy paznokci.

build gel - promo

 

BOTTLE GEL jednofazowy żel budujący w butelce od VICTORIA VYNN - kupisz w promocji: 1+1 Gratis, 2+1 Gratis i 3+2 Gratis!

bootle gel promo

MOUSSE SCULPTURE GEL Żel do architektury paznokci z tiksotropią - czyli pamięcią cieczy. Idealny do budowy, przedłużania, wzmocnienia naturalnej płytki oraz szybkiej korekty paznokci!

mousse sculpture gel

Firma VICTORIA VYNN specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Podczas targów będziecie mieli Państwo również możliwość zakupu produktów VICTORIA VYNN w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, co sprawi, że będzie to okazja, której nie można przegapić!

Odwiedź stoisko VICTORIA VYNN w pawilonie 8, stoisku 6, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty!