Organizator:

Strefa EKO

Podziel się

Trwają przygotowania do majowej edycji targów kosmetycznych przeznaczonych dla profesjonalistów, amatorów oraz osób spoza branży beauty. Wśród wystawców przedstawiających podczas targów szeroką ofertę nowości w produktach oraz sprzętach, znajdą się również marki kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich.

Doświadczeni fachowcy, osoby które dopiero planują rozpocząć aktywność zawodową w branży, a także amatorzy, którzy interesują się tematyką piękna i pielęgnacji włosów oraz urody, będą mogli skupić się na odkrywaniu trendów oraz innowacyjnych produktów i usług. 

Uczestnicy Forum Kosmetyki beautyVISION znajdą tu nie tylko profesjonalne preparaty pielęgnacyjne do twarzy i ciała jak: wygładzające peelingi, balsamy modelujące, kremy do rąk i stóp, maski nawilżające czy zestawy do demakijażu i oczyszczania skóry. Eksperci będą mogli skorzystać z oferty, w której pojawi się także nowoczesny sprzęt do zabiegów kosmetycznych, wyposażenie salonów – akcesoria do dezynfekcji i sterylizacji, masażery, lampy kosmetyczne.
Nie zabraknie również produktów do wykonywania profesjonalnego makijażu, m.in.: szminek, cieni do powiek, korektorów, podkładów czy pędzli kosmetycznych.

Wśród wystawców znajdą się także przedstawiciele sektora produktów ekologicznych. 
Miłośnicy produktów ekologicznych, którzy zwracają szczególną uwagę na to w jaki sposób przygotowywane są kosmetyki będą mogli skorzystać ze strefy eko.

Rynek kosmetyków naturalnych rozwija się bardzo dynamicznie; naturalne składniki, ekologiczne opakowania, kosmetyki organiczne czy produkty wegańskie cieszą się popularnością wśród zwolenników zdrowego stylu życia. Wykorzystanie strefy eko podczas targów LOOK & beautyVISION, to wyeksponowanie produktów pochodzących z lokalnych manufaktur na tle znanych polskich marek kosmetycznych i fryzjerskich, ale także idealna okazja do tego, by dotrzeć do nowej grupy klientów oraz nawiązać cenne i długofalowe kontakty biznesowe.