Organizator:

Rozpoczynamy 1 dzień targów

Podziel się

Dzisiaj rozpoczynamy pierwszy dzień targów, a Poznań znowu zaczyna stawać się stolicą piękna. Nowości produktowe, najnowsze trendy fryzjerskie i makijażowe, udane zakupy i porady ekspertów. Czekamy na wszystkich spragnionych bezpośrednich spotkań podczas targów fryzjersko-kosmetycznych w pawilonie nr 5.

Dzisiaj 7 maja po tak długiej przerwie rozpoczynamy kolejną edycję targów LOOK i beautyVISION. 
Obecność całej branży w jednym miejscu i czasie z pewnością będzie idealną okazją, aby poznać znane firmy kosmetyczne i fryzjerskie z różnych stron świata, zachwycić się najnowszymi trendami, kupić najwyższej klasy kosmetyki oraz skorzystać z zabiegów na co dzień proponowanych tylko w profesjonalnych salonach.

Targi oferują bogaty program atrakcji zarówno dla profesjonalistów oraz osób, które nie pracują w branży fryzjersko-kosmetycznej, a szeroki wybór marek pozwoli cieszyć się naprawdę udanymi zakupami.


Uczestnicy Forum Kosmetyki beautyVISION znajdą tu m.in.:

  • profesjonalne preparaty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, jak: wygładzające peelingi, balsamy modelujące, kremy do rąk i stóp, maski nawilżające czy zestawy do demakijażu i oczyszczania skóry;
  • produkty do wykonywania profesjonalnego makijażu; szminki, cienie do powiek, korektory, podkłady czy pędzle kosmetyczne;
  • wyposażenie salonów kosmetycznych: nowoczesny sprzęt do zabiegów kosmetycznych, akcesoria do dezynfekcji, masażery, lampy kosmetyczne;W ramach programu wydarzeń odbędą się Mistrzostwa Nails Olympic International - największy, profesjonalny konkurs stylizacji paznokci w Europie, podczas którego eksperci z całego świata zmierzą się w kilkunastu konkurencjach zdobienia paznokci. W trakcie targów beautyVISION odbędą się także Mistrzostwa Polski - Master of Beauty w kategorii Makijaż profesjonalny i stylizacja brwi, w których specjaliści od wizażu rywalizować będą o tytuł i puchar Mistrza Polski. W ramach Konferencji Kongresu Podologicznego - najważniejszego wydarzenia w branży podologicznej, które daje wyjątkową możliwość wiedzy teoretycznej oraz konsultacji z wybitnymi specjalistami branży podologicznej, medycyny, kosmetologii i fizjoterapii, zapraszamy na wykłady.

Dodatkowo przez dwa dni targów wszystkie Panie, które chcą poczuć się wyjątkowo będą mogły skorzystać z sesji zdjęciowej oraz profesjonalnego makijażu.