Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

Przesunięcie terminu targów LOOK i beautyVISION na 15-16.04.2023

Podziel się

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy naszych Wystawców i Partnerów, którzy planują kalendarz wiosennych wydarzeń, podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu Targów LOOK i beautyVISION. Wydarzenie odbędzie się tydzień wcześniej, w dniach 15-16 kwietnia 2023 roku.

Bardzo ważny jest dla nas komfort i zadowolenie wszystkich Partnerów, Wystawców oraz Zwiedzających, dlatego wychodząc naprzeciw napływającym do nas informacjom i prośbom o drobną korektę terminu wydarzenia postanowiliśmy zmienić termin Targów LOOK i beautyVISION. Ta zmiana pozwoli wszystkim zainteresowanym zaplanować uczestnictwo we wszystkich wiosennych wydarzeniach branżowych.

Jesteśmy przekonani, że nowy termin pozwoli wszystkim odpowiednio rozplanować udział we wspomnianych wydarzeniach i będzie satysfakcjonujący zarówno dla branży fryzjerskiej, jak i kosmetycznej.

Do zobaczenia w dniach 15-16 kwietnia 2023 roku na Targach LOOK i beautyVISION w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich!