Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

Prestiżowe nagrody Targów LOOK i beautyVISION 2023 w rękach laureatów!

Podziel się

Targi LOOK i beautyVISION to dwa dni spotkań branży beauty, które są wypełnione pokazami, wykładami i szkoleniami. Pierwszego dnia targów odbyło się także wręczenie prestiżowych nagród Złoty Medal i Złoty Medal Wybór Konsumentów.

Laureaci odebrali nagrody z rąk przewodniczącej sądu konkursowego Złotego Medalu, profesor Alicji Maleszki oraz wiceprezes Grupy MTP, Elżbiety Roeske.

Jeden z medali otrzymała linia szamponów Babilon, poświęcona pielęgnacji włosów, oparta w ponad 99% na składnikach naturalnego pochodzenia. Znajdujące się w tych szamponach składniki działają od wewnątrz, włosy stają się mocne, wypielęgnowane i lśniące. Zabieg Babilon Laminex to kuracja laminująca zapewniająca błyszczące i zdrowo wyglądające włosy. Jest to delikatny proces, który tworzy bardzo cienką powłokę zewnętrzną, nadającą włosom mięsistość, połysk i objętość. Włosy są wyraźnie grubsze i pełniejsze już po pierwszym zastosowaniu.

Produkt Linia BABILON - Zabiegi Babilon Inteligent i Babilon Laminex firmy SHEis BEAUTY INTERNATIONAL SRL, zgłoszony przez M&W DYSTRYBUCJA Waldemar Gemski, oprócz statuetki Złotego Medalu zdobył również dodatkową nagrodę Złoty Medal Wybór Konsumentów, uzyskując 55% oddanych głosów. Posłuchajmy, co o nagrodzonym produkcie mówią laureaci: Maurao Di Bonaventura, Właściciel SHEis BEAUTY INTERNATIONAL SRL oraz Waldemar Gemski i Magdalena Gemska, Właściciele M&W Dystrybucja:

Złotą statuetką Sąd Konkursowy uhonorował także Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA Sp. z o.o. za nowatorskie rozwiązanie EXPERT LASHES - szampon w piance do mycia twarzy i rzęs. To bezzapachowy produkt, który ma delikatną i lekką konsystencję, dzięki czemu nie podrażnia i może być stosowany nawet do najbardziej delikatnej skóry. Przeznaczony jest zarówno do demakijażu całej twarzy jak i zmywania mocnego makijażu oczu.

- Targi LOOK and beautyVISION to idealne miejsce na zaprezentowanie nowości i przedstawienie ich profesjonalistom z branży kosmetologicznej. Obecność Farmony Professional na targach, pozwala na spotkanie i rozmowę z klientami marki, poznanie ich potrzeb oraz wysłuchanie opinii – podkreśla Kinga Ryczek, Junior Brand Manager Farmona Professional.

Złoty Medal Grupy MTP otrzymał także zestaw Rewitalizujący SQT do terapii bezigłowej, z wykorzystaniem naturalnej, zhydrolizowanej gąbki.

To produkt firmy Hunan Sunshine Biotech Co. BEAUTY Barbara Lutnik, bardzo wydajny i łatwy w użyciu. Efekty zastosowania są długotrwałe i widoczne bezpośrednio po zabiegu, zapewnia producent. Produkt ten pozwala na szybszą regenerację skóry oraz lepszą przyswajalność składników odżywczych.

Według firmy Hunan Sunshine Biotech Co. BEAUTY Barbara Lutnik targi branżowe takie jak beautyVISION są dobrą okazją dla producentów i dystrybutorów, do bezpośredniego spotkania ze swoimi klientami czy partnerami biznesowymi. - To również doskonała możliwość zaprezentowania marki, poznania opinii i punktu widzenia głównych odbiorców. Dla naszej firmy jest to wyjątkowe wydarzenie, gdyż nasz produkt jest innowacyjny, a na polskim rynku gości dopiero od roku, dzięki takim wydarzeniom możemy udowodnić wartość naszego produktu - podkreśla przedstawiciel firmy, która wprowadziła na rynek zestaw rewitalizujący SQT.

Według Przewodniczącej Kapituły Konkursowej Złotego Medalu poziom zgłoszonych produktów i rozwiązań jest wysoki. - Chciałabym zachęcić wystawców kolejnej edycji Targów do promocji swoich wyrobów przy pomocy poddania się ocenie konkursowej i do zgłaszania własnych, wystawianych, innowacyjnych produktów dobrej jakości, jak te tegoroczne, które przeszły procedurę konkursową - mówi profesor Alicja Maleszka przewodnicząca Jury oceniającego produkty zgłoszone na Targach LOOK i beautyVISION 2023.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do obejrzenie krótkiej relacji z wręczenia nagród!