Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

mgr Izabela Skrabińska i mgr Piotr Bielawski

Podziel się

"Klamra Ross–Frasera - matka wszystkich klamer ortonyksyjnych" - właśnie taki temat poruszą kolejni eksperci, którzy wystąpią podczas III edycji Kongresu Podologicznego online. Poznajcie naszych prelegentów.

Podczas jesiennej edycji Kongresu Podologicznego w trybie online, wszyscy uczestnicy będą mieli okazję posłuchać wykładu mgr Izabeli Skrabińskiej oraz mgr Piotra Bielawskiego na temat klamry Ross Frasera oraz możliwość obejrzenia ekspertów w praktyce. 

mgr Izabela Skrabińska jest absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi o specjalności podologia. Z zawodu podolog i kosmetolog z uprawnieniami pedagogicznymi. Pani Izabela uczestniczyła w wielu specjalistycznych szkoleniach z zakresu podologii w kraju i za granicą. Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce podologicznej i jest aktywnym członkiekm Polskiego Towarzystwa Podologiczno Podiatrycznego. 

mgr Piotr Bielawski z wykształcenia jest kosmetologiem i politologiem. Posiada rozległą wiedzę z zakresu wszelkich znanych technik podologicznych i biomechaniki kończyny dolnej. W oparciu o szczytną genezę zawodu podologa i ideę edukacji społeczeństwa, skupia się na szerzeniu problematyki dysfunkcji stóp i podudzi. W listopadzie 2013 r. za osiągnięcia w pracy podologa na rzecz diabetyków, otrzymał srebrną a następnie po latach złotą odznakę od Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, tym samym jest jego Honorowym Członkiem. Nie poprzestaje na laurach, prężnie promuje profilaktykę stóp dzieci i młodzieży. Współpracując społecznie, prowadzi prelekcje dla zainteresowanych słuchaczy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Stowarzyszeń Amazonek, Diabetyków oraz innych instytucji z województwa podkarpackiego, mazowieckiego. Z powodzeniem opiekuje się stopami sportowców min. Zespół Delfina i Bartek, Trio ETC. Jako wykładowca, z ogromnym zaangażowaniem przekazuje zdobyte umiejętności, zainteresowanym organizacją kursów i szkoleń z zakresu praktyki podologicznej. Prelegent na kongresach i sympozjach w Polsce i na Ukrainie poświęconych ww. tematyce. Twórca i pomysłodawca linii preparatów podologicznych. Autor artykułów w czasopismach branżowych i lokalnej prasie. Od 2012 r. do dnia dzisiejszego kontynuuje zdobyte doświadczenie zawodowe we własnych Firmach.