Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

Laureaci Złotego Medalu Grupy MTP 2022

Podziel się

Złoty Medal Grupy MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości, a Jury konkursu wybrało już laureatów.


Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów Złotych Medali targów LOOK 2022: 

 

MollyLac:
PREPARAT NIWELUJĄCY ZAPOWIETRZENIA PAZNOKCI DO ŻELU, AKRYLU, AKRYLOŻELU, HYBRYDY NAIL FIX BY MONIKA MIELNICZUK

Produkt stworzony z myślą o przyspieszeniu i ułatwieniu pracy stylistkom i stylistom paznokci rekomendowany przez wybitną instruktorkę i kreatorkę ponadprzeciętnych paznokci Monikę Mielniczuk. Sprawdza się idealnie podczas zapowietrzeń niwelując ich granice. Pomaga nowej masie wzorowo połączyć się z poprzednią warstwą. Podczas pracy z tipsami przyspiesza spiłowanie kieszonki tipsa. Perfekcyjnie zabezpiecza wolny brzeg paznokcia podczas pracy z pyłkami. Pełni swoistą funkcję kleju i zabezpiecza zdobione paznokcie przed odpryskiwaniem topu. Idealnie wygładza nierówności powstałe po piłowaniu pilnikiem. Preparat stworzony w 2021 roku we współpracy z Moniką Mielniczuk, autorką EXTREME MECHANICAL NAIL która specjalizuje się w kreowaniu ekstremalnych paznokci.

 

 

MOLLYLAC:
ŻEL BUDUJĄCY DO PAZNOKCI Z OLEJKIEM HERBACIANYM HERBALINE BY GOSIA KRUŚ 

Producent zgłaszający: GNB LAB Michał Szewczyk, Piotr Malinowski s.c. - zgłąszający, MollyLac Michał Szewczyk - producent

Jedyny taki żel na rynku! Innowacyjna formuła i odpowiednio dobrane składniki: olejku z drzewa herbacianego oraz kwas mlekowy!
Żel, jest odpowiedzią na często pojawiający się problem klientek, jakim jest błękitna pałeczka ropy potocznie zwana zieloną bakterią.
Master Educator MollyLac Gosia Kruś stworzyła linię żelu o jakim marzyły stylistki. Niezwykłe właściwości olejku herbacianego i antyseptyczne kwasu mlekowego wykorzystała do spełnienia marzeń o żelu idealnym!

 

Zestaw do laminacji brwi

Producent zgłaszający: Przedsiębiorstwo Handlowe PROGRESS Daniel Więcek - zgłaszający, GW Cosmetics GmbH - producent

RefectoCil Brow Lamination Kit to zestaw pozwalający styliście perfekcyjnie, trwale zdefiniować kształt brwi.
Kosmetyki i akcesoria zamknięte w estetycznej morskiej tubie w pełni pozwalają na wykonanie 15 zabiegów.
Do bezkonkurencyjnych atutów produktów należy ekspresowy czas wykonywania zabiegu. 10min.

 

Teraz Ty zdecyduj kto otrzyma Złoty Medal Wybór Konsumentów i zagłosuj na najlepsze Twoim zdaniem produkty - głosowanie trwa do 5 maja

<<GŁOSUJ>>