Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

Kongres Podologiczny już 16 kwietnia!

Podziel się

Weź udział w kolejnej edycji Kongresu Podologicznego, który odbędzie się w niedzielę, 16 kwietnia, podczas targów kosmetycznych beautyVISION.

Kongres Podologiczny to wyjątkowa możliwość pogłębienia wiedzy teoretycznej oraz konsultacji z wybitnymi specjalistami branży podologicznej, medycyny, kosmetologii i fizjoterapii. Organizowany jest już od kilkunastu lat podczas targów beautyVISION przez Wydawnictwo ITERUM i Grupę MTP. 

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Kongresu Podologicznego będą Urazy i choroby ogólnoustrojowe a wpływ na stan stóp. Zaproszeni eksperci z dziedziny podologii zagłębią się w problematykę wpływu różnorakich chorób na stopy, podzielą się swoją praktyczną i merytoryczną wiedzą. 

Kongres odbędzie się w niedziele, 16 kwietnia 2023 roku, podczas Targów beautyVISION na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Niespodzianka! Dla każdego uczestnika Kongresu Podologicznego premiera na rynku wydawniczym: Podstawy Podologii, Tom II: Urazy i choroby ogólnoustrojowe a wpływ na stan stóp.

Program oraz szczegóły na temat Kongresu Podologicznego >> TUTAJ.