Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

Daria Pakulska prelegentką podczas Beauty Marketing Conference

Podziel się

Marketer, szkoleniowiec, wykładowca z 10-letnim doświadczeniem w branży. Opiekuje się zarówno markami lokalnymi, jak i ogólnopolskimi. Poznajcie Dagmarę Pakulską.

Dagmara Pakulska, Social Media Trainer & Consultant, przeszkoliła zespoły takich firm jak: TVN, Roche, Idea Hub czy BIK oraz wykładała między innymi na: AGH, WSE, WSiZ oraz UMK.
W 2017 roku powołała do życia Niby-Prasówkę na Facebooku, na której dzieli się newsami ze świata marketingu i mediów społecznościowych.
Podczas wydarzenia jakim jest Beauty Marketing Conference poprowadzi prelekcję pt.: „Publikujesz w social mediach? Sprawdź, jak pisać, by inni chcieli to czytać i korzystać z Twoich usług!”.
Tworzenie postów w social mediach to wbrew pozorom nie lada sztuka. Łatwo o przesadę, monotonię lub znudzenie użytkowników na tyle, że decydują się zrezygnować z obserwowania Twojego profilu. Jak do tego nie dopuścić? Jak tworzyć treści "klikalne", angażujące i wpływające na sprzedaż Twoich produktów lub usług? Między innymi na te oraz inne pytania odpowie Dagmara Pakulska podczas swojego wystąpienia.