Do zobaczenia 5-6 kwietnia 2025! ✨❤  

Organizator:

Aleksandra Dworska

Podziel się

Ekspertka w budowaniu silnych marek beauty. Wspiera rozwój miejsc premium, w szczególności współpracuje z właścicielami miejsc beauty. Autorka wielu e-booków, w tym bestseller o zarządzaniu w branży beauty #BeautyBook.

Aleksandra Dworska jest absolwentką czterech kierunków studiów, m.in. doradztwa i coachingu oraz PR-u. Specjalizuje się w budowaniu PRu, marketingu oraz tworzeniu niestandardowej obsługi klienta w salonach.
Kilkuletnie doświadczenie w branży beauty na stanowiskach zarządzających pozwala jej kreować innowacyjne rozwiązania, znajduje czynniki wyróżniające wpływające na efekty WOW! Obniża koszty, łączy zasoby.
Uczy jak przy niezależnym budżecie, małych umiejętnościach i dużym ZAANGAŻOWANIU sprawić by goście do nas wracali i bezinteresownie polecali nas dalej.

Podczas wydarzenia Ola poprowadzi prelekcję pt.: "Instagram wizytówką Twojej firmy. 10 najczęstszych błędów, które powodują utratę potencjalnych klientów". 

Jeśli zastanawiacie się jak prowadzić efektywnie swój profil na Instagramie, jak zaangażować odbiorców poprzez dodawane posty i story czy maksymalnie wykorzystać zasięg organiczny, a także jakich błędów nie popełniać prowadząc Instagram salonu - na te pytania odpowie Aleksandra Dworska podczas konferencji marketingowej.