Program wydarzeń

Targi kosmetyczne beautyVISION łączą ekspercką wiedzę z inspirującymi pokazami. Weź udział w interesujących Cię spotkaniach i #BądźNajlepszy
Szczegóły dotyczące konkretnych godzin i terminów wydarzeń znajdziesz już wkrótce na naszej stronie.

targi_kosmetyczne_beautyvision_poznan.jp

Scena Główna – serce targów beautyVISION
Zobacz mistrzów Polski z branży beauty: kosmetyczki, stylistów paznokci, mistrzów microbladingu i przedłużania rzęs. Na Scenie Głównej poznamy laureatów prestiżowych konkursów, a także zobaczymy zjawiskowe pokazy w wykonaniu gwiazd kosmetyki i fryzjerstwa.

 

targi-kosmetyczne-beautyvision-poznan-5.

Pokazy na stoiskach – zobacz przed zakupem jak sprawdza się konkretny produkt
Na stoiskach naszych wystawców znajdziecie prezentacje najmodniejszych make-upów, powstałych w oparciu o nowe produkty, porady mistrzów wizażu, modne stylizacje paznokci, bezpłatne zabiegi opalania natryskowego i wiele innych pokazów wartych Twojej uwagi. Dodatkowo na wielu stoiskach pojawiają się Ambasadorzy Marek. Nasze targi odwiedzili już m.in. Cleo, Edyta Górniak, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak, Michał Szpak czy Rafał Jonkisz.

 

targi-kosmetyczne-beautyvision-poznan-4.

Speaker’s Corner COLOR & WHITE
W otwartej przestrzeni wykładowej spotykamy się z przedstawicielami różnych marek, aby przybliżyli nam najciekawsze zagadnienia z dziedziny kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej oraz kosmetyki kolorowej. W ubiegłym roku eksperci opowiadali m.in. o rewolucyjnych kosmetykach XXI wieku, o sekretach pięknych paznokci gwiazd Hollywood, a także o znaczeniu światła w salonie kosmetycznym. Ciekawe informacje zaprezentowane w formie szybkich prezentacji. Warto odwiedzić!

 

Kongres Podologiczny oraz Warsztaty
Połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną. Dwudniowe spotkanie podologów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

 

Kongres: Salon Kosmetyczny XXI Wieku
Na spotkaniu zostaną przybliżone trendy w rozwoju kosmetologii i salonów. Kongres jest okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wydarzenie jest organizowane przez „art of BEAUTY” przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

 

targi-kosmetyczne-beautyvision-poznan-3.

Blog Beauty Day
V Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów kosmetycznych i fryzjerskich podczas Targów beautyVISION i LOOK 2018. Jesteś blogerem kosmetycznym? Śledź nasz profil na Facebooku>>, gdzie niebawem pojawi się ankieta do rejestracji dla uczestników spotkania. Podczas Blog Beauty Day spotkasz się ze znajomymi, topowymi markami, otrzymasz upominki z najnowszymi produktami.

Śledź na bieżąco naszą stronę, gdzie w najbliższych miesiącach będziemy informować o nowych punktach programu targów kosmetycznych beautyVISION.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact