Plebiscyt MISTRZOWIE URODY woj. wielkopolskie

Najlepszych poznamy podczas Targów LOOK i beautyVISION!

Najlepsi, perfekcyjni, wyznaczający trendy - tacy są Mistrzowie Urody 2017. Laureatów tego prestiżowego plebiscytu wybiorą w głosowaniu Wielkopolanie - ich najwierniejsi Klienci. Zwycięzcy odbiorą wyjątkowe nagrody podczas Wielkiej Gali Mistrzów Urody na jednej najpoważniejszych imprez branży - Targach LOOK i beautyVISION.

screenshot_13.jpg

ZGŁOŚ SWOICH KANDYDATÓW
- KLIKNIJ i WYBIERZ KATEGORIĘ PLEBISCYTU:

screenshot_16.jpg

Wielka akcja Mistrzowie Urody ma wyłonić osoby, które są najlepsze w swojej branży, cieszą się szacunkiem oraz uznaniem klientów. Targi beautyVISION i LOOK – Partner plebiscytu - gromadzą wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia w tym środowisku.

Zwycięzcy otrzymają dwudniowe zaproszenia na całe targi, vouchery na reklamę w „Głosie Wielkopolskim”, niektórzy możliwość wystawienia się na targach, ale także... coś dla ciała (m.in. pobyty w SPA i... nie tylko - czytaj niżej!).

- Udział w naszej akcji jest znakomitą promocją – mówi Marcin Fuszpaniak, wiceprezes poznańskiego oddziału Polska Press. - Przez cały miesiąc na łamach tygodników dołączanych w piątki do "Głosu Wielkopolskiego" będziemy prezentować liderów rankingów, a późnej zwycięzców. Będziemy ich przedstawiać także w internecie i - co bardzo ważne - także na naszych fanpage'ach w serwisie Facebook. Taki zasięg gwarantuje skuteczność promocji.

W branży poświęconej urodzie najważniejsza jest ocena klientów. Dlatego zwycięzcy naszej akcji zostaną wybrani właśnie ich głosami – osobno w Poznaniu, Kaliszu i powiecie kaliskim, Koninie i powiecie konińskim, Lesznie i powiecie leszczyńskim, Pile i powiecie pilskim, Ostrowie Wielkopolskim i powiecie ostrowskim, Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim oraz wszystkich pozostałych powiatach wielkopolskich – w tym osobno w powiecie poznańskim.

Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 10 marca.

  • Głosowanie powiatowe odbędzie się za pomocą SMS-ów Premium. Rozpocznie się 3 marca i potrwa do 24 marca.
  • Najlepsi kandydaci przejdą do etapu wojewódzkiego, który potrwa do 7 kwietnia. Dzień później ogłosimy wielkich zwycięzców.

Kandydatów można zgłaszać tutaj oraz telefonicznie pod nr 502 499 364.

 

Czytaj więcej o nagrodach tutaj >>>

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact